Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Pegas půjčky

Pegas půjčky

Pegas půjčky

Vyjdete s penězi, nebo se právě rozhodujete o možnosti půjčení? Půjčky nabízí banky, ale také mnohé nebankovní společnosti. Pegas nebankovní půjčka je určena pro všechny svéprávné osoby od osmnácti let. Půjčky Pegas se zaměřují na krátkodobé a dlouhodobé nebankovní půjčky, kde je potřeba realizovat zástavu nemovitosti. Půjčky mají splatnost od tří do patnácti let. Splácení si jde tedy rozumně rozložit na více let a tímto způsobem zvládat splácení zcela v pohodě.

Půjčka se poskytuje v částkách maximálně ve výši 50-90% tržní hodnoty nemovitosti. Interní odhadce společnosti přijde na osobní prohlídku nemovitosti a určí její tržní hodnotu. Zastavovanou nemovitostí může být rodinný dům, družstevní byt, byt v osobním vlastnictví, pozemek a tak dále. Nemovitost by měla být ve vlastnictví žadatele, ale může být majetkem i třetí osoby – rodičů, sourozenců, známých apod.

Při sjednávání Pegas půjčky nebude nikdo nahlížet do bankovních a nebankovních registrů dlužníků. Můžete mít tedy problémy se splácením jinde, ale konečné rozhodnutí nebude tímto faktem nijak ovlivněno. Při žádosti rovněž nemusíte nijak prokazovat svoje příjmy. Půjčka je bezúčelová. Znamená to, že nemusíte nikoho informovat o tom, kde a na co peníze využijete a za co je utratíte. Můžete je použít na cokoliv se vám zrovna hodí. Například i na vyplacení exekucí, dražbu nebo na nevýhodnou zástavu. Za posouzení a jiné služby spojené s žádostí o poskytnutí úvěru nebudete platit žádné poplatky ani provize předem. Svou žádost můžete podat pohodlně online způsobem. Stačí uvést několik osobních údajů a zmínit také výši půjčky.

Pegas se zaměřuje také na konsolidace půjček. Díky konsolidaci máte možnost sloučit několik půjček do jedné. Půjčit si lze do 500.000 Kč, do maxima 80% tržní ceny nemovitosti.Aktuální informace

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Hotovostní půjčky až do domu

Hotovostní půjčky až do domu

Spoustu zajímavých alternativ na trhu, stačí jen chtít si opravdu půjčit. Když je to nutné, nebudete rozhodně dlouho čekat. Důkazem pro to je i Smart půjčka a její... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.