Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Nebankovní půjčka Long Credit

Nebankovní půjčka Long Credit

Nebankovní půjčka Long Credit

Žádali jste v bance o půjčku a odešli jste se zamítnutím? V případě, že potřebujete peníze, můžete se ještě obrátit na některou z nebankovních společností, kde mají odlišné podmínky od bank. Nebankovní půjčky poskytuje také společnost Long Credit. Nyní si přiblížíme jejich obecné podmínky, které jsou potřeba k získání jejich půjčky.

Mezi výhody nebankovní půjčky Long Credit patří, že mají nižší nároky na bonitu klienta, než jste se mohli setkat u bankovních úvěrů. Pro získání úvěru je však nutné zastavit nemovitost. Úvěr se následně poskytuje do maximální hodnoty 40% nemovitosti. Celkově vás úvěr vyjde dráž než bankovní, což je ale hlavním znakem nebankovních půjček – úročení je obecně vyšší.

Nebankovní půjčka Long Credit je schválena ve velmi brzké době. Nikdo vás nebude zbytečně zdržovat a zatěžovat horami dokumentů. Vše jde vyřešit maximálně komfortně a dostatečně rychle k vaší spokojenosti. Půjčku je možné poskytnout i OSVČ. Za vedení účtu půjčky nebudete platit žádný poplatek. K půjčce si můžete dle vlastního uvážení sjednat pojištění splácení, které není povinné. Půjčka se splácí až do maximální doby dvaceti let. Delší doba splatnosti vám dovolí si vybrat splátky, které vám budou vyhovovat svou výší. Je třeba si však uvědomit, že i tady platí, že čím delší splatnost, tím více musíte zaplatit úroků.

Miminální výše úvěru je stanovena na 100 000 Kč. Nebankovní půjčky Long Credit se poskytuje bez poplatku za sjednání úvěru. Pokud se setkáte s tím, že po vás bude nějaký zprostředkovatel požadovat peníze předem za schválení, odmítněte ho a neváhejte o této skutečnosti informovat společnost Long Credit. Peníze z půjčky můžete například využít i na konsolidaci úvěrů. Jde o sloučení vašich stávajících úvěrů a půjček do jedné pohledávky, což vám může přinést větší přehlednost v placení a nižší splátky.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.