Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Nebankovní půjčka Leasing-star

Nebankovní půjčka Leasing-star

Hodláte se zadlužit, protože prostě musíte a nechcete na tom být ještě hůř než nyní? Potřebujete peníze, abyste si splnili svoje touhy, protože dlouholeté čekání vás bude bavit mnohem méně než splácení úvěrů a půjček?

Leasing-star je česká společnost s ručením omezeným, poskytující finanční služby fyzickým osobám, společnostem a právnickým osobám. U této společnosti můžete zažádat o Star-úvěr. Úvěr je určen pro všechny zájemce a individuálního přístupu se dočká i jedinec, který se vrátil s nepořízenou z banky. Výše úvěru se pohybuje od 100 000 Kč do 10 000 000 Kč.

Půjčka bude  zajištěna nemovitostí. Může jít o rodinný domek, bytovou jednotku, objekt určený k rekreaci, stavební pozemek nebo podnikatelský objekt. Půjčenou sumu můžete čerpat buď jednorázově převedením částky na bankovní účet nebo i vyplacením v hotovosti na pokladně. Pravidelné splácení je povoleno od šesti měsíců do dvou let. Měsíční splátky obsahují úrok a jistinu. Úvěr můžete částečně nebo celý předčasně splatit bez extra sankcí. Bude vám však účtován poplatek dle sazebníku poplatků.

Star-úvěr si můžete vzít na koupi nebo rekonstrukci nemovitosti – peníze využijete na opravy, modernizaci nebo na doplatek kupní ceny. Dále se poskytuje úvěr na podnikání, o který si může zažádat právnická nebo fyzická osoba. Půjčka na podnikání poslouží k investicím, rozvoji firmy, provozní financování nebo refinancování stávajících závazků. Další druh úvěru lze získat na vyplacení zástavních práv. Budou vyplacena práva u fyzických osob, bankovních a nebankovních společností – pokud jste si vzali půjčky na bydlení apod. jednotlivé druhy poskytovaných úvěrů se dají kombinovat. U Leasing- star se neposkytují spotřebitelské úvěry.  Žádosti o půjčení peněz se vyřizují rychle. O schválení vás budou informovat již do dvou pracovních dnů od návštěvy u poradce. Jakmile dodáte všechny požadované dokumenty, bude vyřízení trvat ještě další dva až tři týdny.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.