Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Nebankovní dům – půjčka do 10 000 Kč

Půjčka do 10 000 Kč se vyřizuje online

DasWortgewand / Pixabay

Stačí, aby někdo požádal osoby se svém okolí o křiknutí, pokud mají problémy s penězi a uslyšeli byste pořádný rámus. Ano, ani vy se nemusíte stydět za vaše finanční nesnáze – stačí se zamyslet a začít je co nejdříve řešit. Půjčky se dnes poskytují v různých výších. Pokud vás zajímají půjčené částky v nižších hodnotách, můžete se obrátit například na Nebankovní dům, kde lze získat peníze až do 10000 Kč.

Výše půjčky: 500 Kč – 10 000 Kč – noví klienti si mohou půjčovat jenom 500 Kč – 2000 Kč. Při opakovaném půjčování se částka půjčky pohybuje již v rozmezí 500 Kč – 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku si mohou žádat občané České republiky, kteří mají k dispozici  platný občanský průkaz a nacházejí se ve věku od dvaceti do 68 let. K vyřízení budete  potřebovat také fungující mobilní telefon.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – jedná se o půjčku bez udávání účelu.

Splatnost půjčky: do 15 dní

Poplatky: bez poplatků předem za vyřízení

Ručení: Půjčka do 10 000 Kč je bez potřeby ručitelů a zástavy na majetek.

Výše úroku: U půjčky se stanovily poplatky, které korespondují s momentální smlouvou a odvíjí se podle výše půjčky a doby splatnosti. Například dojde k půjčení 1000 Kč a do 15 dní se vrací 1200 Kč. Půjčíte si 2000 Kč a do patnácti dní navrátíte 2400 Kč atd.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka do 10 000 Kč se vyřizuje online – postačí vyplnění formuláře na webových stránkách a vyplnění konkrétní výše. Pokud dojde ke schválení, odešlou se peníze na vaše bankovní konto ihned. Ještě můžete navštívit pobočku společnosti, vzít sebou potřebné doklady a čekat na posouzení – mělo by být rozhodnuto do deseti minut. Pokud bude půjčka odsouhlasena, vše podepíšete a můžete si vzít hotovost rovnou – peníze lze také poslat na váš bankovní účet. Pro případ, že nemáte zaměstnání, poznamenejte si stránku s nabídkou práce v Praze, kde najdete pravidelně aktualizované nabídky práce.

Rychlost poskytnutí peněz:  Do 10 minut v kanceláři v hotovosti, do asi 2 hodin díky převodu peněz váš účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Při žádosti o půjčku není třeba myslet na předešlé resty u bank a nebankovních institucí – nekontrolují se registry dlužníků. K posouzení půjčky nepotřebujete ručitele, zástavu majetku ani potvrzení o vašem příjmu. Půjčka do 10 000 Kč je rychle vyřízena.Aktuální informace

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Hotovostní půjčky až do domu

Hotovostní půjčky až do domu

Spoustu zajímavých alternativ na trhu, stačí jen chtít si opravdu půjčit. Když je to nutné, nebudete rozhodně dlouho čekat. Důkazem pro to je i Smart půjčka a její... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.