Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Nájem versus hypotéka

Přemýšlíte v současnosti nad tím, jestli si vzít hypotéku a pořídit si vlastní bydlení, nebo raději zůstat v podnájmu? Bydlíte v Praze a nevíte, jaké máte možnosti či co by pro vás bylo nejvýhodnější? Nevzdávejte to. Přinášíme vám článek o hypotéce v Praze a vašich možnostech.

Nájem versus hypotéka

Otázka „nájem versus hypotéka“ je odvěkou otázkou, která trápila, trápí nebo bude trápit mnohé z nás. Většina z nás má nějaký zvláštní dojem, že placení 12 000 Kč měsíčně za nájem je oproti hypotéce naprosto výhodné. Je však důležité si uvědomit, že vaše peníze dáváte zcela pryč a byt, ve kterém bydlíte a za který platíte, nebude nikdy váš.

Důležité je si to někdy propočítat. Pokud dáváte například uvedených 12 000 Kč měsíčně za nájem a v bytě, kde bydlíte, jste již pět let, pak jste již zaplatili 60 měsíčních nájmů. Výpočet je jednoduchý 60×12 000 Kč se rovná 720 000 Kč, což může být cena jedné čtvrtiny vaší vlastní nemovitosti. V tuto chvíli si teprve člověk uvědomí, že vzít si hypotéku může být výhodnější, než neustále platit nájem, který v podstatě házíte ven z okna.

Co je potřeba zvážit?

S ohledem na to, že jsme jako příklad uváděli zrovna Prahu, je nám jasné, že ceny bytů zde nejsou zrovna nízké. Na druhou stranu si musíte uvědomit, že ani cena nájmu tady není nízká. Když by si člověk vypočítal procentuálně, kolik procent z ceny bytu, potažmo hypotéky tvoří nájem, pak ať bydlíte v Praze, nebo v Brně přijdete na stejné číslo. Funguje zde přímá úměra. Tato úměra je samozřejmě nastavena i v souvislosti s platy, které jsou v daném městě průměrné.

Samozřejmě je potřeba zvážit, jestli máte dostatečný nebo pravidelný příjem k tomu, abyste na hypotéku dosáhli a byli ji schopni splácet.

Hypotéky jsou všude stejné

Také je důležité si uvědomit, že hypotéky jsou všude stejné a hypotéka Praha není výjimkou, pořád jde o ty stejné poskytovatele, jen jiné případy, které se však stejně tak různí i v rámci jednoho města.

Hypotéky

CPinoB / PixabayAktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.