Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

MobilPůjčka.cz od Finspace

mobil pujcka

OpenClips / Pixabay

Nezvládáte peníze tak, jak si představujete? Věčně bojujete s nedostatkem korun, a to hlavně v době, kdy máte několik dní do výplaty? Peníze jsou problémem mnoha lidí. Někdo prostě neumí udělat řádný rozpočet, jiného překvapí nečekané extra vydání. Lidé si oblíbili rychlé půjčky, které vyřeší nejhorší problémy před výplatou a potom je jednoduše zaplatí v dojednaném termínu. MobilPůjčka.cz od Finspace také nabízí nižší částky k půjčení.

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 10 000 Kč. Klient ve věku 18 – 24 let může získat: 1. půjčku 1.000 Kč, 2. půjčku 1.000 – 2.000 Kč, 3. půjčku 1.000 – 3.000 Kč, 4. půjčka 1.000 – 4.000 Kč, 5. půjčku 1.000 – 5.000 Kč. Klient starší 24 let: 1. půjčka 1.000 Kč, 2. půjčka 1.000 – 3.000 Kč, 3. půjčka 1.000 – 5.000 Kč, 4. půjčka 1.000 – 7.000 Kč, 5. půjčka 1.000 – 10.000 Kč.

Kdo si může půjčit: Kdokoliv si může požádat o SMS půjčku, pokud je fyzickou osobou – občanem státu, který patří k členům EU. Dále musí mít trvalé bydliště v České republice. Půjčit si mohou pouze plnoletí občané, způsobilí k právním úkonům. Žadatelům se netolerují žádné půjčky a úvěry v prodlení se splácením v době podání žádosti o půjčku. Zájemci o půjčku nesmí být vedeni v registru dlužníků.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, jde o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Splatnost je 21 dní.

Poplatky: bez poplatku předem za vyřízení

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: Jsou stanoveny poplatky podle výše poskytnuté půjčky. Výše je udávána k dané částce a době splatnosti.

RPSN: RPSN pro půjčku na 21 dní dělá 454%.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku sjednáte pomocí SMS zpráv. Jestliže žádáte poprvé, je nutné si nejprve vyplnit online registraci na webových stránkách společnosti. Není nutné hned žádat o půjčku, stačí později. Pro další půjčky bude stačit zaslání SMS zprávy. Text musí mít tvar: MP Částka Jméno Příjmení Rodné-číslo Čislo-OP Číslo-účtu/Kód-banky Ulice Číslo-popisné Město PSČ. Všechno pošlete na telefon 9030906.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze budete mít k dispozici po zaslání na bankovní účet nebo poštovní poukázkou – hned po vyřízení půjčky.

Výhody půjčky od společnosti: Krátkodobá půjčka má rychlé sjednání a vyřízení. Nepotřebují se ručitelé ani zástava majetku.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.