Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Malá SMS půjčka Kredia

Malá SMS půjčka Kredia

Malá SMS půjčka Kredia

Malé půjčky jsou skutečně nízké, ale mohou vám hodně pomoci. Je jedno, z jakého důvodu se ocitnete v momentální finanční tísni, sms půjčka vás z nich může dostat velice rychle. Od půjček se očekává, že zaplatíte nějaký ten úrok nebo poplatek navíc, jinak tomu není ani u půjčky Kredia. Ovšem vzhledem k tomu, že se bude jednat o nižší částky, ani to, co zaplatíte navíc nebude nijak závratné a bude to lepší, než zbytečné problémy díky aktuální finanční tísni.

Pokud chcete zažádat o půjčku Kredia na těchto stránkách, musíte se nejdříve zaregistrovat, což vám zabere několik málo minut. Poté vám přijde ověřovací email nebo SMS a dále získáte informace o schválení nebo zamítnutí půjčky. Na adresu vám přijde rámcová smlouva a s ní i ověřovací kód. Jakmile dojde k odeslání ověřovacího kódu, odešle se vám i půjčka. Smlouvu následně pošlete v přiložené obálce – poštovné nebudete platit, jelikož se o uhrazení postará Kredia.  Požadavky na půjčky jsou zpracovávány do několika minut. Peníze tedy získáte určitě včas!

Žádáte o SMS půjčku u Kredia úplně poprvé? Potom nepočítejte s půjčkou vyšší než 1 000 Kč. Musíte ji zaplatit ve vybrané lhůtě a posléze je umožněno si zažádat o další půjčku, tentokrát až do výše 2 000 Kč. Po tomto zaplacení si už můžete zažádat zase o částku navýšenou o 1000 Kč a takto můžete pokračovat do maximálně poskytovaných 10 000 Kč. Ve své SMS zprávě pochopitelně uvedete výši požadované částky k půjčení a nezapomenete napsat také dobu, na jak dlouho chcete půjčku zajistit. Výhodou SMS půjčky od Kredia společnosti je to, že nepotřebujete dokládat příjmy  a nebude požadováno ani žádné ručení. Peníze takto získáte snadno, rychle a bezpečně. Půjčku splatíte buď bankovním převodem na účet banky společnosti Kredia, nebo lze složit peníze v hotovosti na přepážkách některých bank – Česká spořitelna a.s., ČSOB a.s., Raiffeisenbank a.s. a Komerční banka a.s.Aktuální informace

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Hotovostní půjčky až do domu

Hotovostní půjčky až do domu

Spoustu zajímavých alternativ na trhu, stačí jen chtít si opravdu půjčit. Když je to nutné, nebudete rozhodně dlouho čekat. Důkazem pro to je i Smart půjčka a její... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.