Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Konsolidace půjček jde jednoduše zvládnout

Říkáte si, že už jste se zadlužili tolik, že přestáváte zvládat poctivé splácení v dohodnutých termínech? Máte hodně půjček, úvěrů, kreditních karet a hypoték? Řešením se může stát sloučení půjček, kdy získáte úplně novou půjčku na zaplacení dosavadních. Konsolidace půjček se provádí také u společnosti Acema Credit.

Konsolidace půjček až do několika miliónů

Výše půjčky na konsolidaci můžete u Acema Credit získat v částkách od 100.000 Kč až do 5 000 000 Kč. Součty momentálních zůstatků vašich půjček musí tedy činit minimálně 100000 Kč.

Nebudete potřebovat žádné doklady o vašich příjmech. Tím pádem si mohou půjčit také osoby bez zaměstnání. Půjčit si mohou také maminky na mateřské dovolené nebo jedinci pobírající invalidní nebo starobní důchod.

Půjčka bez ručitelů

Konsolidace půjček se bude provádět bez ručitelů, ale vyžaduje se zástava na nemovitost. Podmínkou je být vlastníkem nemovitosti, která se bude zastavovat. O konsolidaci půjček si můžete jednoduše požádat online. Na webových stránkách stačí vyplnit stručnou žádost. Předschválení konsolidace půjček proběhne už do několika minut. Kdy dojde k vyrovnání půjček? Stávající půjčky a úvěry budou uhrazeny velice rychle, takřka okamžitě po podepsání smlouvy a po konkrétním dohodnutí podmínek.

Aleš K., Praha 4: Díky konsolidaci půjček jsem si snížil měsíční vydání na splátky o několik tisíc Kč.

Splatnost půjčky se sjednává na dobu až dvaceti let. Nebudete platit žádné poplatky předem. V průběhu půjčky se neobjeví ani žádné skryté poplatky, vše je jasně dané předem. Neprověřují se registry dlužníků. Profesionální kalkulaci a poradenství máte k dispozici zdarma. Roční úrok se stanovuje od sazby od 7,99 % p.a. Konsolidace půjček se vyřizuje ve velice krátkém čase a následně vás čeká méně plateb – jednu splátku si snadno uhlídáte.

Konsolidace půjček

bykst / PixabayAktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.