Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Klikpujcka.cz – SMS půjčka do výplaty

Kdo si chce právě nyní půjčit peníze? Půjčit je v současnosti velice snadné, musíte však také myslet na to, jak výpůjčku vrátíte i s příslušnými poplatky a úroky. Pochopitelně každý kouká, jak by na úrocích ušetřil co nejvíce. Chce to vybrat správnou půjčku, která se vyřídí nejen rychle, ale také výhodně. Klikpujcka.cz nabízí SMS půjčky do výplaty s jasně danými podmínkami.

Výše půjčky: Od 500 do 5000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou ucházet fyzické osoby s věkem nad osmnáct let. Žádost o půjčku mohou podávat jenom občané České republiky, mající trvalý pobyt na území České republiky. K žádosti o půjčku se dokládá potvrzení pravidelného příjmu. Nejprve se musíte také zaregistrovat v systému Klikpujcka.cz – na webových stránkách poskytovatele.

Na co si mohu půjčit: Půjčka se dá využít na cokoliv – nedokládá se účel.

Splatnost půjčky: Doba splatnosti se stanovuje na týdny – na jeden, dva, tři neb čtyři. Pokud budete potřebovat delší lhůtu, je možné požádat o prodloužení.

Poplatky: bez poplatků předem


Vyzkoušet můžete také bankovní půjčky. Informace na: http://nebankovnipujckyhned.cz/pujcka-airbank/


Ručení: bez nutnosti mít ručitele a bez zástavy.
Roční úrok: Každá vypůjčená tisícikoruna má dané poplatky k vrácení: na 7 dní zaplatíte 100 Kč. Ke splacení za 7 dní musíte počítat v případě půjčky 1000 Kč částku 1100 Kč. Za každých půjčených 1000 Kč budete platit na dobu splácení 14 dnů 200 Kč, na 21 dnů činí poplatek 300 Kč a na 28 dnů 400 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si snadno sjednáte online cestou – na webových stránkách Klikpujcka.cz. V prvé řadě se požaduje zaregistrování, kdy se uvedou osobní údaje a následně se ověřuje existence vašeho bankovního účtu. Následně se peníze posílají na váš účet.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se odesílají okamžitě na bankovní účet klienta – resp. po schválení půjčky. Peníze je také možné si nechat poslat také poštovní poukázkou na adresu – zde je doba doručení asi do dvou dnů. Pokud žádáte úplně poprvé, musíte zvolit formu vyplacení poštovní poukázkou – dojde k ověření vaší adresy.

Výhody půjčky od společnosti: Okamžité posouzení a vyřízení půjčky. Peníze se odesílají na bankovní účet klienta či poštovní poukázkou na adresu. Nevyžadují se žádní ručitelé.

Klikpujcka.cz – SMS půjčka do výplaty

PublicDomainPictures / PixabayAktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.