Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Jasmín styl – Půjčka před výplatou

Potřebujete vyřešit svoje finanční problémy? Chybí vám nějaké finance do výplaty, nebo máte extra vydání, se kterým jste vůbec nepočítali? Splácení půjčky vám může i pomoci, stačí pořádně zvážit, co se dá v aktuální situaci dělat. Jisté je, že mnohé nebankovní půjčky před výplatou jsou zřizovány právě z důvodů nedostatku peněz před výplatou. Půjčují se na krátkou dobu, abyste neplatili hodně navíc. Žádost o půjčku si můžete dát také ke společnosti Jasmin styl s.r.o.

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 10 000 Kč. Platí omezení pro úplně první půjčku, která může činit  maximálně 1000 Kč. Druhá se dává do maxima 2000 Kč, třetí 3000 Kč, čtvrtá 4000 – 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: Půjčka před výplatou je dostupná žadatelům, kteří jsou plnoletými fyzickými osobami. Žadatelé se nesmí nacházet v prodlení s úhradami jiných dluhů a platebních povinností, spojených s bankami, nebankovními společnostmi, s právnickými a fyzickými osobami. Není možné mít záznam v registru dlužníků.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, jedná se o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Splatnost je možná v čase 21 a 30 dní.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů a zajištění

Roční úrok: Úroky jsou zastupovány danými poplatky. Za poskytnutí půjčky zaplatíte dané poplatky, které zaplatí společně s vypůjčenou částkou. Například u půjčky 5000 Kč činí poplatek na 21 dní 1250 Kč a na 30 dní 1500 Kč. Pokud si půjčíte 10 000 Kč, poplatek za 30 dní dělá 3000 Kč. Předčasné splacení nesnižuje poplatek!

Možnost sjednání půjčky: K vyřízení půjčky vám dobře poslouží webové stránky společnosti, kde si vyplníte online žádost o půjčku.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka před výplatou je běžně schvalována do 24 hodin po podání žádosti, ale může dojít i k prodloužení lhůty. Jakmile bude přijata žádost, budete kontaktováni firmou a domluvíte se na osobní schůzce – to v případě zájmu o vyplacení půjčky v hotovosti.

Jestliže netrváte na hotovosti, dojde k oznámení realizace půjčky a peníze se následně převedou na váš  účet v bance nebo se pošlou poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje rychle a peníze lze využít na cokoliv podle vaší aktuální potřeby.


Půjčka od Zaimo – peníze do výplaty
Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.