Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše rady, které vám řeknou, jak vybrat nebankovní půjčku, abyste měli jistotu toho, že s ní budete opravdu plně spokojeni.

Roli hraje výše částky, která je dostupná

Jakmile začnete o půjčce uvažovat, je rozhodně třeba mít dokonale jasno v tom, kolik a na co budete chtít půjčit. Díky tomu budete moci vědět, jaká nebankovní půjčka je pro vás tou pravou. Jsou možnosti, kdy lze získat jenom pár tisíc korun, stejně jako možnosti, kdy získáte formou americké hypotéky i několik milionů. Mezi tím stojí klasické spotřebitelské půjčky, které přinášejí jak desetitisíce, tak mohou přinášet také statisíce korun českých.

Při tomto výběru nezapomínejte také na to, zda se bude jednat o půjčku neúčelovou, nebo účelovou. První varianta zaujme tím, že je jenom na vás, na co ji můžete využít. U druhé může potěšit to, že má lepší schvalovatelnost, ale na druhou stranu jste omezeni možností jejího využití. Mezi ideální příklady patří:

  • Investice spojené s bydlením
  • Investice spojené s koupí auta
  • Dovolená, dárky a osobní věci

Podmínky získání

I ty hrají při výběru celkem podstatnou roli. Vždy je třeba zohlednit to, co vyžaduje poskytovatel peněz a co můžeme nabídnout právě my. Pokud pro nás není problém doložit příjem, nebo máme jistotu čisté finanční minulosti, je možné požádat v podstatě jakoukoliv nebankovní společnost na našem trhu. Jakmile to problém pro nás je, musíme se orientovat jenom na nabídky, které jsou pro nás určené. Sem se mohou řadit třeba půjčky bez doložení příjmu, stejně jako půjčky bez registru. U nich bychom měli mít jistotu, že i v souvislosti s našimi problémy bez potíží projdeme.

Jak je to s výhodností? Víme, co sledovat

Jakmile máte jasno o konkrétní částce i možnostech získání, můžete již začít sledovat informace o tom, jak je která půjčka výhodná. Pokud se podíváme na to, na jaké informace hledět primárně, můžeme je označit třemi hlavními pojmy. Jedná se o:

  • Úrokovou sazbu
  • RPSN
  • Poplatky

Ve všech třech případech platí, že je třeba zohlednit to, aby dané náklady byly co možná nejmenší. Jedině tak máme jistotu, že naše půjčka bude skutečně tou nejvýhodnější na našem trhu. U některých typů půjček, jako jsou půjčky před výplatou je však lepší použít spíše selský rozum. As to z toho důvodu, že zde mohou úrokové a jiné sazby vycházet i ve stovkách procent. Zde by nás proto mělo více zajímat to, kolik během určitého časového období konkrétně přeplatíme. A pokud mluvíme právě o této konkrétní možnosti, neopomíjejme také fakt, že s ní je spojeno i to, že dosáhneme na úvěr nejvýhodnější – první půjčku zdarma.

Zvládnete splácet?

Vhodnou nebankovní půjčku již máte téměř vybranou. V tomto směru už stačí jediné. Zjistit, zda bude ve vašich schopnostech ji splatit. Pamatujte, že čím kratší dobu ji splatíte, tím méně přeplatíte, ale tím více zatěžující daný úvěr pro váš rozpočet bude. Na druhou stranu dlouhé splácení není vždy výhodné. Ideální je proto udělat kompromis, kde bude jasné, že každou měsíční splátku zvládnete uhradit.

Ne vždy ale půjčky splácíte pravidelně, jelikož jsou i varianty, kde je třeba peníze vrátit jednorázově. Jedná se o takzvané krátkodobé půjčky, kde se délka splatnosti pohubuje obvykle v rozmezí 1 – 45 kalendářních dní. Logicky je ideální hledat tu nebankovní společnost, která umí nabídnout co nejdelší období, stejně jako tu nebankovní společnost, která může nabídnout i možnost prodloužení konkrétního termínu. A to třeba i několikrát za sebou. Budete mít jistotu, že i toto splacení bude ve vašich silách.

Alexas_Fotos / PixabayAktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Požádat o půjčku je sice jednodušší, než jak tomu bylo v minulosti, ovšem vždy záleží na tom, jak... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.