Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Infraco – Spotřebitelský úvěr se zástavou

Spotřebitelský úvěr

OpenClips / Pixabay

Jaká jsou východiska z finanční tísně? Můžete si najít extra práci, získáte lepší finanční ohodnocení od zaměstnavatele, nebo si můžete půjčit. V současné době je půjčování peněz velkým trendem a uchyluje se k němu stále více osob. Někdo potřebuje jenom několik tisícovek, druhý je náročnější a chce daleko vyšší sumy.

Je třeba si uvědomit, že spotřebitelský úvěr není zadarmo, proto si dobře rozmyslete, kolik postačí k půjčení. Nebankovní půjčku lze získat také od společnosti Infraco.

Výše půjčky: Od 10 000 Kč
Kdo si může půjčit: Určeno pro osoby, které mají trvalé bydliště na území České republiky, zároveň se musí jednat o osoby ve věku nad 18 let. Pro vyřízení žádosti je nutné dodat dva doklady totožnosti. Půjčka se bude zajišťovat nemovitostí – domem, bytem nebo pozemkem. K doložení si také připravte aktuální List vlastnictví, aktuální fotku nemovitosti. To vše přiložte k vyplněné, vytištěné a  podepsané žádosti o úvěr. Vše pošlete  poštou nebo naskenujete a odešlete emailem.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – spotřebitelský úvěr je neúčelový.

Splatnost půjčky: Splatnost je stanovena v rozmezí na jeden rok až deset let – 12 až 120 měsíců.

Poplatky: žádné poplatky se neplatí předem. Poplatek za poskytnutí a vyřízení úvěru se zahrnuje do půjčených peněz. Poplatky za vyřízení a poskytnutí úvěru činí: od 10 000 Kč do 50 000 Kč – 20% z poskytnutého úvěru, 50 001 Kč – 100 000 Kč – 15%, 100 001 Kč až 250 000 Kč 10%, 250 001 Kč až 500 000 Kč 7,5%, 500 001 Kč až 1 000 000 Kč 5% a nad 1 000 001 Kč 3,5% z poskytnutého úvěru.

Ručení: Požaduje se zajištění nemovitostí. Zároveň není třeba, aby byla nemovitost ve vašem vlastnictví, ale je nutné, aby majitel souhlasil s jejím zajištěním.

Roční úrok: Od 15% – výše se odvíjí podle posouzení rizikovosti

RPSN: Odvíjí se na základě stanovených úroků pro konkrétní půjčky.

Možnost sjednání půjčky: Spotřebitelský úvěr se dá zařídit snadno online.

Rychlost poskytnutí peněz: Finanční prostředky se dají čerpat už na plombu na LV.

Výhody půjčky od společnosti: Úroková sazba je proměnlivá – závisí na individuálních možností klienta. Žádné poplatky předem se nepožadují. Peníze získáte velmi rychle. Úvěr se zajišťuje nemovitostí a nepotřebujete ručitele.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.