Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Hypotéka Wüstenrot – Refin

Hypotéka Wüstenrot

Hypotéka Wüstenrot

Peníze na bydlení jsou velice důležité, proto se mnoho lidí uchyluje k půjčení a následnému placení. Jen díky hypotékám mohou bydlet už nyní a ne za několik (možná i desítek) let. Vlastní bydlení můžete zajistit komfortně a přitom bez zbytečných výdajů a průtahů.

Hypotéka Wüstenrot poslouží zájemcům k financování vlastního bydlení až do 90 % hodnoty nemovitosti. Hypotéku skvěle využijete na koupi nemovitosti do vlastnictví, na stavbu, dostavbu, rekonstrukci a modernizaci nemovitosti. Částkou z hypotéky lze pokrýt také vypořádání spoluvlastnických a dědických nároků k nemovitosti nebo získání členských práv v družstvu. V případě zájmu můžete novou hypotékou zaplatit dříve poskytnutý úvěr.

Hypotéka Refin vám nabídne lepší podmínky než platí pro váš stávající úvěr na bydlení. Hypotéku Wüstenrot na pořízení vlastního bydlení obdržíte už od úrokové sazby 2,69 % ročně.  Refinancování stávajícího úvěru je úročeno od 2,59 % ročně a kombinovaný produkt Spoříme s hypotékou má úrokovou sazbu stanovenou od 2,49 % p.a.

Hypotéka na bydlení má pětiletou fixací úroků a získáte ji bez poplatku za zpracování úvěru.

Minimální úrokovou sazbu mají automaticky všechny úvěry od částky 1,3 miliónů Kč. EXTRA úroková sazba je nižší o 0,2 % p.a. a získají ji klienti se splněnými podmínkami bonity, výší hypotéky a také cenou zajištění. Úroková sazba se dále snižuje, pokud si sjednáte zvýhodněné majetkové a životní pojištění.

Hypotéka se poskytuje bez faktur, pokud bude čerpáno na výstavbu a na rekonstrukci nemovitosti. Poplatky se neplatí za čerpání úvěru a rezervaci úvěrových zdrojů. Bude vám umožněno zpětné proplacení až jeden rok starých faktur.  Rovněž je možné uhradit kupní cenu zpětně. Minimální výše úvěru je 300 000 Kč. Splatnost je stanovena od pěti do 30 let.Aktuální informace

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Hotovostní půjčky až do domu

Hotovostní půjčky až do domu

Spoustu zajímavých alternativ na trhu, stačí jen chtít si opravdu půjčit. Když je to nutné, nebudete rozhodně dlouho čekat. Důkazem pro to je i Smart půjčka a její... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.