Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Hypotéka LBBW Bank

Hypotéka LBBW Bank

Hypotéka LBBW Bank

Jaké máte plány na bydlení? Chcete bydlet lépe, nebo aspoň nějak? Peníze na bydlení se střádají velmi dlouho, proto většina lidí upřednostňuje zadlužení pomocí hypotečních úvěrů, které následně pravidelně splácí. V tomto období si však zmíněné osoby již hoví ve vlastním domě, na vlastním pozemku, s vlastní garáží nebo i s nějakou chatou. Zkusíte to i vy?

U LBBW Bank získáte výhodné podmínky pro hypotéku. Čeká na vás zajímavá úroková sazba a můžete si dopřát i rady od profesionálních hypotečních poradců. Hypotéka se dá použít na koupi nemovitosti, na rekonstrukce, modernizace bydlení, ale i jinak – finanční prostředky získáte bez prokazování účelu jejich využití.

Před žádostí se dobře promyslete, co chcete konkrétně realizovat a kolik musíte ještě investovat kromě našetřených peněz. S hypotékou souvisí úroky a je zbytečné si brát úvěr příliš vysoký – za vše zaplatíte navíc peníze. Dobré je si uvědomit, kolik můžete pravidelně splácet a z této sumy vycházet při posuzování úvěru. Hypoteční nabídku si nechte připravit cca dva až tři měsíce před tím, než budete finance potřebovat, domluvte si setkání s hypotečním poradcem.

Společně budete probírat celkovou investici, tedy kolik celkem bude potřeba. Dále, kolik máte již naspořeno, jaké jsou vaše čisté příjmy a kolik bude předpokládaná cena nemovitosti, která bude brána jako zajištění k hypotéce.  Posléze vám hypoteční poradce připraví nezávaznou nabídku podmínek pro nový úvěr. V případě, že budete souhlasit bude se pak podepisovat žádost o hypoteční úvěr. K vyřízení budete dokládat doklad totožnosti – občanský průkaz, cizinci předloží cestovní pas. Dále si připravte doklady o příjmech – ty se ale nevyžadují pokaždé, přidejte doklady k účelu úvěru a doklady k nemovitosti pro zajištění – kupní smlouvy, smlouvy o dílo, rozhodnutí dědictví apod.Aktuální informace

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Hotovostní půjčky až do domu

Hotovostní půjčky až do domu

Spoustu zajímavých alternativ na trhu, stačí jen chtít si opravdu půjčit. Když je to nutné, nebudete rozhodně dlouho čekat. Důkazem pro to je i Smart půjčka a její... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.