Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Hotovostní půjčky až do domu

Spoustu zajímavých alternativ na trhu, stačí jen chtít si opravdu půjčit. Když je to nutné, nebudete rozhodně dlouho čekat. Důkazem pro to je i Smart půjčka a její nabídka, kterou si nyní trochu představíme. A dost možná se necháte přesvědčit, že tohle je výhodná záležitost a popřemýšlíte o ní zcela se vší vážností.

Smart půjčka přináší až 70 tisíc korun

Kolik si tu můžete půjčit a na jak dlouho? Potřebujete pro přidělení půjčky něco speciálního nebo to půjde doslova a do písmene jako po másle?

  • Půjčit si lze sumu v rozmezí pět až sedmdesát tisíc korun.
  • Záznam v registru dlužníků nehraje roli, půjčku dostanete i přes něj. Nesmíte však být toho času v exekučním řízení nebo třeba bez zaměstnání.
  • Doba splatnosti celé půjčky je nastavitelná ve dvou variantách – 13 či 16 měsíců.

Sjednání půjčky, vedení úvěrového účtu – tyhle administrativní úkony nebudou stát klienty Smart půjčky ani jedinou korunu. Splátky každý měsíc, věk minimálně osmnáct let a doložitelný trvalý příjem. Peníze dostanete na ruku u Vás doma, stačí si jen dohodnout, kdy by se Vám hodila návštěva kurýra.

Provozovatelem Smart půjčky je Jet Money, s.r.o.

O klienty Smart půjčky se stará společnost Jet Money, s.r.o. Ta má za sebou na tuzemském trhu několikaletou historii a rozhodně tedy nepatří k nějakým nováčkům. Tuhle půjčku přitom můžete využít v podstatě úplně na cokoliv, protože je bezúčelová. Refinancujte předchozí půjčky, pořiďte si menší ojeté auto, elektroniku, vybavení do ložnice nebo rekonstruujte koupelnu, fantazii se zde meze nekladou. Snadno srozumitelná a krátká smlouva je samozřejmostí, žádné nesrovnalosti tedy podepisovat určitě nemusíte.

Profesionálně a naprosto transparentně, přesto to je heslo společnosti Jet Money. Jasný důvod, proč je oblíbená u takového množství klientů, kteří se rádi po nějaké době vracejí, když třeba potřebují další půjčku. A navíc, tahle půjčka je dostupná skoro všem, procentní míra schvalovatelnosti je – jinými slovy – poměrně vysoko položená. Půjčka je tedy otázkou pár minut, tak stačí zapnout počítač a jednoduše kliknout.

jarmoluk / PixabayAktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.