Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Home Credit půjčka po telefonu

Home Credit půjčka po telefonu

Home Credit půjčka po telefonu

Došli jste s penězi tak daleko, že jich máte v bance pomálu? Potřebujete pomoct v podobě půjčky a rozhodujete se, kam zajdete, nebo jak ji jinak zařídíte? Telefon má dnes takřka každý a není tedy problém ho využívat podle potřeby. Dokonce vám ušetří v případě žádosti o půjčku hodně času, protože stačí zavolat a půjčka se začne vyřizovat.

Home Credit půjčka po telefonu je k dostání od 10 000 Kč do 150 000 Kč. K vyřízení půjčky nepotřebujete žádné ručitelské závazky. Půjčku můžete do jednoho měsíce zrušit – v případě, že si to to rozmyslíte apod. K výhodám Home Credit půjčky po telefonu patří, že si můžete požádat o odklad splátek v průběhu splácení. K půjčce lze také uzavřít pojištění, které vám pomůže v době, kdy se ocitnete bez příjmu.

Jak si konkrétně sjednat půjčku Home Credit po telefonu? Nejprve zavoláte na bezplatnou linku 800 700 762. Nebo se můžete informovat ještě zde. Rovněž můžete i vyplnit online formulář a odpovědní pracovníci se vám sami ozvou a zavolají. K telefonickému hovoru si připravte dva platné doklady totožnosti. Jako občan České republiky doložíte občanský průkaz plus jeden z dalších dokladů – například rodný list, zbrojní průkaz, cestovní pas nebo řidičský průkaz.

Zaměstnanci nebo OSVČ si rovněž připraví údaje o zaměstnavateli či soukromém podnikání. Vaše vyjádření musí obsahovat přesný název firmy, adresu, telefonní číslo (pevná linka nebo mobilní telefon) a IČO. Peníze z půjčky vám budou zaslány na bankovní účet, nebo si je můžete vyzvednout v hotovosti na poště. Tady můžete rovněž zažádat o půjčku od 10 000 Kč. Poplatky za uzavření smlouvy ani za předčasné splacení celé půjčky jsou nulové – nepočítají se.  Na poštu se také můžete objednat k vyřízení půjčky na konkrétní datum, což vám ušetří čas strávený čekáním.

 


Vyberte si půjčku od 10000 do 150000 KčAktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.