Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

HK Investment – Rychlá půjčka do 30 000 Kč

Chystáte se vzít své finance do vlastních rukou a konečně se pořádně rozmyslet, jak zatočit s nepříznivou finanční situací? Jednou z možností může být také půjčka na určitou dobu. Během této doby překlenete nejhorší období a posléze budete splácet v dohodnutých částkách. Půjčku lze použít i na nějaké extra vydání, či na věc, kterou chcete mít hned! Půjčku vám vyřídí rychle i HK Investment.

Výše půjčky: od 20 000 Kč do 30 000 Kč

Kdo si může půjčit: Rychlá půjčka do 30 000 Kč je dostupná pro občany České republiky. Výše půjčky se u každého plnoletého občana posuzuje individuálním způsobem.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si můžete na cokoliv – půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: Splácení je možné uskutečnit v době od 12 do 48 měsíců. Půjčku lze zcela vyrovnat předčasným splacením. Schopnost splácení půjčky se posuzuje individuálně u každého žadatele.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů a bez zástav a ručení nemovitostí

Roční úrok: p.a. 20%

Možnost sjednání půjčky: O půjčku je možné požádát online způsobem. Online žádost stačí vyplnit a kliknutím odeslat. Posléze – max. do 12  hodin, budete telefonicky kontaktováni a budou se domlouvat konkrétní podmínky. Sami se můžete na cokoliv zeptat. Budete informováni o potřebě konkrétních dokumentů a zašlou se vám podmínky i návrh smlouvy. Poté se uskuteční další hovor po telefonu. Dojde k domluvě termínu podpisu smlouvy a k předání hotovosti.

Rychlost poskytnutí peněz:  Jakmile podepíšete smlouvu, budou peníze vyplaceny v hotovosti.

Výhody půjčky od společnosti: Rychlá půjčka do 30 000 Kč od společnosti HK Investment s.r.o. se zalíbí všem, kteří mají záznamy v registrech dlužníků – zde se do nich nenahlíží. Také se neplatí žádné poplatky předem za posouzení a vyřízení. Od podpisu smlouvy lze do 14 dnů odstoupit.  Žádné skryté poplatky.

půjčka do 30 000 Kč

Nemo / PixabayAktuální informace

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Hotovostní půjčky až do domu

Hotovostní půjčky až do domu

Spoustu zajímavých alternativ na trhu, stačí jen chtít si opravdu půjčit. Když je to nutné, nebudete rozhodně dlouho čekat. Důkazem pro to je i Smart půjčka a její... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.