Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Finpo půjčka

Finpo půjčka

Finpo půjčka

Půjčka čeká i na vás! I když jste už vzdali pokusy u půjčení u bank, stále máte možnost vyzkoušet nebankovní sektor. Firmu Finpo je provozována společností MANZES s.r.o. sídlící v Brně.

Finpo vám pomůže primárně vyplatit zástavy a exekuce nebo refinancuje nevýhodné půjčky. Konsolidace půjček vám pomůže sloučit dosavadní půjčky a úvěry do jedné pohledávky. Snadněji budete kontrolovat vaše výdaje na splátky a nebudete muset pátrat, co jste zapomněli zaplatit. Navíc můžete získat – nižší splátky, méně poplatků a pochopitelně úroků, protože jedna půjčka neznamená pět.

Konsolidace půjček je u Finpo uzavírána s dobou splatnosti až na 30 let s 8,4% p.a.. Výše požadovaného úvěru není nijak omezována. Svou žádost o půjčku můžete nejlépe podat pomocí online služeb nebo telefonicky. Následně se uskuteční osobní schůzka. K půjčce budete potřebovat zastavit nemovitost. Vyplacení exekucí je rovněž spjato s garantovanou fixní splátkou. Není problém se postarat o předčasné splacení. Tento typ úvěru má stanoven limit  na 60% hodnoty vámi zastavené nemovitosti. Nemovitost však zůstává po celou dobu splácení vaším vlastnictvím. Doba splácení je možná až deset let a úroková sazba činí 14,8% p.a.

Při žádání o Finpo půjčky nebudete omezováni věkem ani svými příjmy. Nebudou rovněž prověřovány registry dlužníků, kde se soustřeďují informace o neplatičích a zpožděných splátkách. Peníze z půjčky můžete také obdržet na opravy a rekonstrukce nemovitostí nebo na vaše podnikání.

Refinancování hypotéky se vám vyplatí především v době fixace, kdy je to bez poplatku. Pokud můžete doložit příjmy, získáte nabídku výhodnější hypotéky. K žádosti doložíte dosavadní hypoteční smlouvu, aktuální zůstatek na hypotečním účtu,. Dále předložíte list vlastnictví zastavené nemovitosti a potvrzení o příjmech.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.