Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Finaktiv – půjčka do výplaty

Finaktiv – půjčka do výplaty

geralt / Pixabay

Už jste si na vlastní kůži vyzkoušeli, jak je těžké vyjít do výplaty? Možná by vám pomohla nějaká tisícovka navíc, stačil by prostě malý obnos, abyste poplatili vše, co máte. Může jít o výjimečnou situaci, kdy se vám připletlo do pravidelného placení něco mimořádného, ale může jít o celkem pravidelnou situaci. Půjčka do výplaty vám může pomoct, pokud si vyberete společnost nabízející výhodné podmínky a hlavně s jasnou smlouvou bez skrytých poplatků. Půjčka do výplaty je poskytována také společností Finaktiv.

Výše půjčky: Od 500 Kč do 5000 Kč. Je možná také domluva na vyšší částce, konkrétně až do sumy 10 000 Kč – se splatností do jednoho měsíce. Novým klientům se při jejich první žádosti dává částka maximálně 2000 Kč.

Kdo si může půjčit: Půjčky si mohou vzít občané s bydlištěm v okolí Uherského Hradiště – do vzdálenosti přibližně dvaceti kilometrů od města. Půjčka od Finaktiv má hlavní podmínku v zaměstnanosti po dobu delší než tři měsíce. K vyplněné žádosti o půjčku budete ještě dokládat  kopii občanského průkazu, kopii výplatní pásky a kopii pracovní smlouvy. Také je potřeba mít výpis z účtu. Při posuzování nedochází ke kontrolám registrů dlužníků.

Na co si mohu půjčit? Půjčku využijete na cokoliv, protože je neúčelová.

Splatnost půjčky: 15 dní

Poplatky: Nebudete vyzváni k zaplacení poplatků předem. Nedojde ani k placení žádného poplatku během trvání vaší půjčky – kromě stanoveného poplatku, nahrazujícím úrokovou sazbu.

Ručení: bez potřeby ručitele a bez zástavy.

Výše úroku: Při půjčení 500 Kč navrátíte 625 Kč, při 1000 Kč navrátíte 1250 Kč, při 2000 Kč budete vracet 2500 Kč, při 3000 Kč navrátíte 3750 Kč, při 4000 Kč navrátíte 5000 Kč, při půjčení 5000 Kč zaplatíte celkem 6250 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Na pobočce firmy Finaktiv, kde vyřídíte veškeré náležitosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze dostanete okamžitě, žádost je vyřízeny velice brzy.

Výhody půjčky od společnosti: Peníze jsou k dispozici velice rychle po vyřízení smlouvy a dojednání podmínek. Při posouzení nerozhodují zápisy v registru dlužníků – nenahlíží se tam. Nevyžadují se žádné poplatky za posouzení a vyřízení půjčky.

Vyzkoušejte výhodné půjčky od Home Creditu, které jsou dostupné až do výše 150000 Kč.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.