Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Ferratum půjčka

Ferratum půjčka

Ferratum půjčka

Malé půjčky, jsou také půjčky a hodně lidí je upřednostňuje z několika důvodů – nepotřebují vysoké částky, stačí jim vyjít do výplaty, nebo pokrýt nějaký nenadálý menší výdaj. Dále věří, že nízká půjčka se jim povede lépe splácet a nebudou nuceni řešit problémy s opožděnými splátkami a přeci jen se neocitnou tak často mezi neplatiči. Informace o sms půjčkách hledejte také na webu http://pujcky-sms.eu/

Ferratum půjčka je krátkodobá půjčka, kde si lze zažádat o půjčení částky až 10 000 Kč. Ferratum půjčka je známá pod pojmenováním „finská“ a jde o velmi jednoduše a rychle vyřízenou půjčku. Požadované peníze získáte ihned a bez potřeby shánění ručitelů. Stačí vyplnit svou žádost a poslat ji prostřednictvím SMS zprávy nebo vyplněním online formuláře.

Vypůjčené peníze musí být splacené v termínu sedmi až 45 dní. Během trvání půjčky si však můžete termín splatnosti ještě celkově třikrát prodloužit. V tomto případě si zažádáte i prodloužení půjčky a zaplatíte 15 %  z půjčené částky. Tímto způsobem získáte možnost půjčku splatit po dalších 15 dní.

Jak si zažádat o Ferratum půjčku?
Jak už bylo řečeno, pošlete SMS nebo vyplníte online formulář.  V době, kdy vyplňujete online žádost si vyberete výši půjčky a posléze dobu splatnosti. Okamžitě se vám ukáže i poplatek za vaši půjčku. K žádosti nepotřebujete dokládat potvrzení o vašem průměrném příjmu od zaměstnavatele nebo z podnikání. Peníze získáte prakticky ihned. Přijdou nejdéle druhý den na váš bankovní účet nebo si je můžete nechat poslat poštovní poukázkou. Noví zájemci o půjčku si však nemohou půjčit hned maximální částku. První půjčená částka je minimálně 1000 Kč. Pokud si půjčíte podruhé, potřetí, počtvrté… částka se postupně zvyšuje až do možného maxima.

Cena zasílané SMS se řídí tarifem vašeho operátora. Noví klienti budou kontaktováni pro ověření údajů. Pokud si půjčujete opakovaně, nebude už nutný kontakt pro ověřování údajů a rovnou se posílají peníze.

 


Online žádost o půjčku FerratumAktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.