Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

FÉR půjčka na cokoliv

FÉR půjčka na cokoliv

FÉR půjčka na cokoliv

FÉR půjčka na cokoliv je poskytována sberbankcz.cz. Kdo potřebuje peníze v částce od 20 000 Kč do 500 000 Kč, může si zažádat právě v této bance a těšit se z výhod, které jsou klientům – žadatelům o půjčky, nabízeny.

Zapůjčenou částku můžete skutečně použít na co zrovna chcete a potřebujete. Jedná se o různé účely – na pořízení či zařízení bydlení, na úhradu dluhu za elektřinu, plynu, vody, na zaplacení školného, vyplacení dědictví, na koupi nových spotřebičů do domácnosti, automobilu apod. FÉR půjčka na cokoliv se poskytuje bez ručitele a bez jiného zajištění. Snadno získáte celkové informace o cenách v přehledném sazebníku – žádné poplatky nebudou utajovány a vy nebudete posléze překvapeni, že platíte nějak moc peněz. Měsíční poplatku za vedení úvěrového účtu jsou zdarma. Rovněž neplatíte žádné poplatky za posouzení a zpracování půjčky.

Máte zájem o získání vyšší půjčky? Sežeňte si spolužadatele a může dojít k poskytnutí vyšší výše úvěru. Jak probíhá splácení půjčky? Úvěr musíte platit pravidelně měsíčně. Jednotlivé splátky mohou trvat maximálně sedm let – podle výše půjčené částky.  Našetřili jste si extra peníze a uvažujete o splacení půjčky dříve než v dohodnutém termínu? Není problém! Předčasné splacení celé půjčky uskutečníte kdykoliv podle chuti, a to zcela bez sankčních poplatků .

Chcete si zažádat o FÉR půjčku na cokoliv a nevíte, co k tomu potřebujete? V prvé řadě musíte dokládat potvrzení o vašem příjmu. Také budete potřebovat vždy dva doklady totožnosti. Pro občany České republiky jde o občanský průkaz a další doklad totožnosti – řidičský průkaz, rodný list, cestovní pas. Občané EU potřebují cestovní pas nebo ID a povolení k trvalému pobytu. Ostatní žadatelé dokládají pas a povolení k trvalému pobytu. O půjčku můžete zažádat na pobočce Sberbank CZ nebo pomocí kontaktního formuláře. Více o půjčkách různého druhu se dozvíte na: http://banka-zdarma.cz/Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.