Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Fair Credit – fajnová půjčka s individuálním přístupem

Česká společnost Fair Credit nabízí hotovostní a bezhotovostní půjčky, které se poskytují prostřednictvím obchodních zástupců, kteří se dostaví k vám domů nebo na dojednanou adresu. Fair Credit si zakládá na individuálním přístupu ke svým zákazníkům.

Fair Credit s online žádostí

O půjčku od Fair Credit můžete požádat tak, že si sjednáte schůzku s obchodním zástupcem nebo vyplníte online žádost a bude vám zavoláno zpátky. Následně vás navštíví obchodní zástupce osobně a vše vyřídí. Na schůzce nesmí chybět vaše doklady totožnosti – občanský průkaz a doklad o bydlišti. Vyžaduje se i doložení příjmu za poslední tři měsíce. Bude s vámi sepsána žádost o půjčce a jakmile dojde ke schválení, podepíše se smlouva o půjčce. Hotovost vám bude vyplacena na ruku.

Kamil B., Brno: Potřeboval jsem rychle půjčit několik tisícovek. U Fair Credit proběhlo vše férově a rychle.

Další informace k poskytnutí půjčky od Fair Credit

Půjčka Fair Credit je dostupná v částkách od 4000 do 50000 Kč. Splácení probíhá tak, že vás bude navštěvovat obchodní zástupce v dojednaných termínech a vždy vybere splátky. Nebudete muset nikam chodit ani peníze posílat na účet. Půjčky se splácejí každý týden v dohodnutých výších. Pokud nastane situace, že nebudete schopni zaplatit pravidelnou splátku, nemusíte se bát žádných sankcí. Je však důležité se domluvit s obchodním zástupcem o řešení, aby bylo vše přijatelné pro poskytovatele i klienta.

Fair Credit půjčka má své výhody:

  • využívá se na cokoliv
  • nevyžaduje se ručení, ani žádné jiné zajištění majetkem
  • hotovost si přeberete do vlastních rukou
  • vše je rychle vyřízeno
  • RPSN se odvíjí podle doby splácení půjčky – celkovou splatnou částku vám prozradí obchodní zástupce při podpisu smlouvy
  • k dispozici budete mít evidenci splátek, kde bude vše splacené zapisováno, takto budete mít o půjčce přehled
Fair Credit

stux / PixabayAktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.