Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Expres půjčka vám sežene peníze do pěti minut

Lidé a půjčky jsou stále častější kombinací. Dostali jste se i vy do finanční tísně, anebo plánujete zrealizovat své sny? Chcete si vyřídit finanční pomoc v podobě půjčky? Expres půjčka je vám k dispozici s úrokovou sazbou od 7,9 % ročně.

Expres půjčka až do 800000 Kč

Expres půjčka se poskytuje v částkách od 20000 do 800000 Kč. Nejprve žadatelé absolvují předběžné schválení žádosti – můžete učinit velice snadno přes internet, tedy online. Po ověření uvedených údajů a po podpisu smlouvy na pobočce GE Money Bank získáte peníze. Peníze budete mít k dispozici na běžném účtu do pěti minut od podpisu smlouvy.

Milan U., Louny: Na mém účtu se peníze z půjčky objevily skutečně do pěti minut. Mohl jsem se ihned pustit do realizace svých plánů.

Expres půjčka a splácení

Doba splácení je možná až na dobu 120 měsíců. Podle vaší finanční situace a preferencích lze splácet 24, 30, 40, 50, 60, 72, 84, 96, 108 a 120 měsíců. Úroková sazba se po celou dobu trvání úvěru nemění – je pevně stanovena. Splácení Expres půjčky se uskutečňuje pravidelnými splátkami přímo z běžného účtu u GE Money Bank. V případě, že nevlastníte účet u GE Money Bank, bude vám založen před podpisem smlouvy o půjčce. Stanovená splátka je stejná po celou dobu splácení. Sami si určíte datum, kdy bude splácení probíhat.

Několik dalších výhod a podmínek Expres půjčky:

  • předem si můžete spočítat výši měsíční splátky
  • splácení se dá rozložit na delší období
  • peníze se poskytují na cokoliv – neuvádí se účel poskytnutí, protože je půjčka neúčelová
  • půjčka se dá kdykoliv předčasně splatit – celá nebo ve formě mimořádných splátek
  • lze se pojistit pro případy ztráty zaměstnání, případy plné pracovní neschopnosti nebo invalidity III. Stupně
  • poradit si nechte online nebo telefonem, lze si sjednat i osobní schůzku
  • u částek vyšších než 300000 Kč se dokládá souhlas manžela/ky
  • u částek nad 500000 Kč se vyžaduje spolužadatel
Expres půjčka

Romi / PixabayAktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.