Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Essox Bezpečná půjčka

Essox Bezpečná půjčka

Essox Bezpečná půjčka

Potřebujete půjčit na cokoli? Zajímají vás různé sumy na získání půjčky, abyste si zaplatili potřebné nebo chtěné věci a záležitosti? Společnost Essox je významnou finanční institucí a sjednat si například můžete Bezpečnou půjčku – neúčelový úvěr s využitím na cokoli chcete. Essox je rovněž dceřinou společností Komerční banky a nabízí různé druhy půjček.

Sjednání půjčky můžete realizovat například u u finančních poradců Modré pyramidy stavební spořitelny. Bezpečná půjčka je určena klientům Komerční banky.

Bezpečná půjčka vám dává možnost si půjčit částky od 15 000 Kč do 200 000 Kč. Požádat o ni mohou podnikatelé i fyzické osoby – nepodnikatelé. Splácení potrvá od šesti měsíců do maximálně 84 měsíců. Vyřízení půjčky je bez poplatků a neplatíte ani žádné měsíční poplatky. Pro klienty Komerční banky je možná i jedno procentní sleva úrokové sazby v případě, že splní kritéria uvedená v Obchodních podmínkách. Další info o Essoc půjčce najdete na http://potrebuju-penize.cz/essox-nebankovni-pujcky-a-uvery-na-cokoliv/

K získání půjčky musíte dodat dva doklady totožnosti a potvrzení vašich příjmů. Poradce s vámi pak projedná půjčku a sepíše žádost o úvěr.

Chcete mít jistotu do budoucnosti? Splácení je někdy takřka nekonečné a během této doby se může přihodit i něco nemilého. Například přijdete o práci, dlouhodobě onemocníte, nebo se vyskytne jiná nepříjemnost. Pro tyto účely  je dobré si zařídit pojištění schopnosti splácet. Poté budete mít jistotu, že vaše pohledávky budou spláceny včas podle dohody. Uzavření pojištění schopnosti splácet je pro klienty skupiny Komerční banky zadarmo.

Essox půjčky mohou být i jiného druhu. Pokud uvažujete o koupi automobilu, je jedno jestli nového nebo staršího, můžete zkusit finanční produkt Financování automobilu, který pokryje náklady na koupi. Po podání žádosti o půjčku od Essox potrvá půjčení potřebných finančních prostředků jenom několik dnů.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.