Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Esofin půjčky

Esofin půjčky

Esofin půjčky

Máte již napůjčováno spoustu peněz a čert, aby se vyznal v tolika smlouvách a splátkách?

Esofin půjčky vám pomohou uskutečnit konsolidace půjček a vyplacení exekucí na nemovitosti. Esofin se zaměřuje na půjčky, které jsou zajištěné nemovitostí. Díky těmto financím můžete najít vyřešení nepříjemností s nevýhodnými zástavami, exekucemi a hrozícími dražbami. Půjčky jsou určeny také pro osoby, které hledaly  možnosti půjčení v bance, ale neuspěly a nemají jinou možnost, než jednat s nebankovními společnostmi.

Esofin půjčky zahrnují i poskytnutí nebankovní hypotéky. Půjčit si můžete částky od 250 000 Kč, maximální částka je omezena tím, jakou hodnotu má zástava.

Kdo žádá o hypotéku, nemusí být současně majitelem nemovitosti, která bude sloužit jako zástava k zajištění úvěru. Majitel nemovitosti ale musí se zástavou souhlasit. Úvěr můžete získat i na nemovitost, kde již existuje zástavní právo a dojde tedy k přeúvěrování. Splatnost si lze zvolit od jednoho roku do 30 let. V případě, že se vám sejdou peníze navíc, můžete kdykoliv úvěr zaplatit před dojednaným termínem. Nebudou se vám počítat úroky za dobu do původního konce splátkového období. Sami si navrhnete eventuální výši splátky k úvěru a rovněž dobu splatnosti – vše závisí na vašich konkrétních možnostech. Zástupci vás navštíví a osobně dojednají podrobnosti. Odhad udělá sama společnost na své náklady.

K žádosti budete dokládat dva doklady totožnosti, kopii kartičky vašeho účtu. V případě vyplácení exekucí nebo zástav doložíte vyčíslení stávajícího exekutora, zástavce, státní správy, dražební vyhlášku… Budete potřebovat fotky nemovitosti –asi deset kusů pořízených z vnější i vnitřní strany – stačí poslat emailem. Pro družstevní byty je třeba mít nájemní smlouvu a evidenční list. Dále musíte mít nabývací titul k nemovitosti.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.