Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Era půjčka na bydlení

Poštovní spořitelnaPříjemné a pohodlné bydlení je v životě člověka velice důležité. Se stále novými trendy většina zatouží po změně dosavadního bydlení a přemýšlí, kde vzít peníze na všechny plánované proměny bytu, domu, chalupy či chatky.  Era půjčka na bydlení vám umožní realizovat vaše plány brzy a bez čekání na doby, kdy si našetříte dostatečnou sumu peněz.

Era půjčka na bydlení nabízí výhodné úročení, přičemž si sami určíte, kdy budete peníze splácet. Snadno získáte půjčku a později budete dokládat účel. Půjčit si můžete kolik potřebujete a na kolik se cítíte vracet peněz. Získané peníze mají široké využití. Lze je využít na rekonstrukci a  modernizaci bydlení nebo zařízení určeného k rekreaci. Dále si můžete bydlení koupit, včetně zprivatizování bytového fondu obcí. Za půjčené peníze si vybavíte dům nebo byt, postavíte vlastní bydlení nebo zafinancujete koupi stavebního pozemku.

Era půjčku na bydlení získáte bez poplatků – za poskytnutí se nic neplatí. Dále se neplatí ani za vedení půjčkového účtu. I vám se může stát, že během splácení půjčky si přijdete na vyšší obnos peněz a budete uvažovat o předčasném zaplacení celého zůstatku. Era půjčka na bydlení vám toto ráda umožní zcela bez sankčních poplatků za předčasné splacení. Jednotlivé splátky se dají rozložit až do období deseti let.

Současně s půjčkou si lze sjednat pojištění schopnosti splácet. Pomůže vám to v době, kdy se ocitnete v nezáviděníhodných situacích a nebudete schopni dostát svých splátkových závazků. Pojištění se dělí podle rizik na tři varianty. Základní varianta je určena pro případ smrti nebo plné invalidity. Standardní varianta je pro případ smrti či plné invalidity a rovněž  pro případ pracovní neschopnosti. Rozšířená varianta vám pomůže v případě smrti nebo plné invalidity. Dále v případě pracovní neschopnosti a ztráty zaměstnání. Pojištění můžete sjednat i dodatečně, do šesti měsíců od uzavření smlouvy o půjčce.Aktuální informace

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Hotovostní půjčky až do domu

Hotovostní půjčky až do domu

Spoustu zajímavých alternativ na trhu, stačí jen chtít si opravdu půjčit. Když je to nutné, nebudete rozhodně dlouho čekat. Důkazem pro to je i Smart půjčka a její... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.