Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Ekvita půjčky

Ekvita půjčky

Ekvita půjčky

Ekvita je nebankovní společnost specializující se pouze na půjčky zastavené nemovitostí. Prakticky vám Ekvita půjčí jakoukoliv částku, ale musí být řádně zastavena. Jestliže bude mít tedy vaše nemovitost cenu pěti miliónů, získáte půjčku do pěti miliónů. Zástava nemovitosti je vždy jistým rizikem, proto si dávejte skutečně velký pozor na možná rizika a dobře si promyslete, co budete dělat, pokud přijdete o trvalý příjem.

Ekvita má České republice pobočky v Kladně a v Ostravě. Nebankovní půjčka je zastavena nemovitostí, takže obecně očekávejte nižší úroky. Úročení s porovnejte s dalšími bankovními a nebankovními společnostmi, aby vám bylo jasné, co se vám nejvíce vyplatí. Ekvita poskytuje rychlé půjčky až do dvaceti miliónů. Úvěr může být schválený do sedmi dní. Ekvita poskytuje hned několik druhů úvěrů.

Za prvé jde o úvěr pro společnost o částce maximálně 20 000 000 Kč se splatností od jednoho roku do pěti let. Úrok je dán od 15% p.a. Rychlý nebankovní úvěr získáte proti zástavě nemovitosti a bez dokládání svých příjmů. Stejné podmínky má úvěr pro živnostníka.

Úvěr pro ostatní je rychlý nebankovní úvěr, který bude vyřízen do sedmi dnů od podání žádosti. Půjčit se dá až deset miliónů českých korun. Doba splácení je stanovena na jeden rok až pět let. K žádosti dokládáte svoje příjmy, peníze se poskytují proti zástavě nemovitosti. Pokud je ručení půjčky zajištěno nemovitostí, úvěr se poskytuje až do 70% její tržní ceny. Roční úrokové sazby startují na 15% p.a. Během trvání úvěru se sazba úroků nemění. Předem neplatíte žádné poplatky za posouzení a vyřízení úvěru. V případě schválení úvěru vám však budou započítány poplatky za poskytnutí půjčky dle ceníku poplatků. Budou se kontrolovat registry dlužníků. Úvěr můžete kdykoliv přede splatit celý, bez sankčních poplatků.Aktuální informace

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Hotovostní půjčky až do domu

Hotovostní půjčky až do domu

Spoustu zajímavých alternativ na trhu, stačí jen chtít si opravdu půjčit. Když je to nutné, nebudete rozhodně dlouho čekat. Důkazem pro to je i Smart půjčka a její... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.