Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Door Financial – Door půjčka

Hodláte si půjčit peníze? Za týden, zítra nebo právě nyní? Vyhovující půjčku si najde každý, chce si jen projít poskytovatele a nějaké ty reference na půjčky. Stále populárnějšími jsou nebankovní poskytovatelé, kde je vyřízení půjčky otázkou chvilky. Půjčky se dávají na cokoliv, většinou se skutečně neuvádí důvod půjčení. K výhodám nebankovních společností patří, že finance získáte brzy a bez požadavků na plno dokumentů. Také společnost Door FinancialDoor půjčkou je tu pro zájemce o půjčení peněz.

Door půjčka

angelolucas / Pixabay

Výše půjčky: Od 5 000 Kč do 50 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku si můžete zažádat, jestliže máte za sebou 18 let. Pro žádost budete potřebovat několik dokumentů. Jedná se o občanský průkaz nebo jiné průkazy totožnosti s fotografií, například řidičský průkaz, cestovní pas apod. O půjčku si mohou požádat pouze osoby s pravidelným příjmem, které mají trvalý pobyt na území České republiky.

Na co si mohu půjčit? Na cokoliv – jde o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Splácení má počátek sedm dní po poskytnutí půjčky. Doba splatnosti se stanovuje na 30, 40 a 52 týdnů. Splátky se musí zajišťovat pravidelně, a to v týdenních částkách. K vybírání splátek dochází v bydlišti klienta ve sjednaných termínech. Půjčka se dá splatit i v předstihu, kdy dojde ke snížení o nějaké poplatky.

Poplatky: bez poplatku za vyřízení půjčky i za vedení účtu

Ručení: bez ručitele a bez zástavy

Roční úrok: Úrok se nestanovuje, budete znát poplatky, nahrazující úročení.

Možnost sjednání půjčky: Vyřízení půjčky na cokoliv proběhne u vás doma. Po dohodě vás navštíví obchodní zástupce působící v místě vašeho bydliště. Následně dojde k vyplnění žádosti o půjčku a k prověření schopnosti splácet. Žádost se vyhodnotí do 48 hodin a rovněž se v této době poskytnou peníze.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se vyplácí ihned po schválení půjčky – nejpozději do 48 hodin.

Výhody půjčky od společnosti: Po podpisu smlouvy obdrží klient možnost zrušit půjčku ve lhůtě čtrnácti dní – neplatí se žádné poplatky za zrušení nebo zřízení půjčky. U půjček dochází k posouzení v krátkém termínu a peníze dostanete hotově.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.