Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Dinero – finance & reality – půjčka do výplaty

Finanční oblast může být složitější, než se vám zdá. Najednou se ocitnete bez peněz. Nemusí jít o extra velké částky, ale v době několika dní před výplatou jistě pocítíte prázdnou peněženku mnohem citlivěji. Jestliže jste se rozhodli o půjčku, můžete si vybrat některou z krátkodobých půjček, které se poskytují jenom v nižších částkách. Rychlá půjčka do výplaty od Dinero – finance & reality je vyřízena v co nejkratší době.

Výše půjčky: Od 500 Kč do 4.999 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou ucházet občané s věkem od 20 do 75 let. K půjčce nezapomeňte doložit platný občanský průkaz, číslo vašeho bankovního účtu a číslo vašeho mobilního telefonu. Příjmy se nemusí prokazovat – nijak se nedokládají.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: 15, 21 a 30 dnů. Splatnost udává smlouva a navíc se dá prodloužit až třikrát – díky SMS zprávě.

Poplatky: Půjčka do výplaty je posouzena a vyřízena bez poplatků předem.

Ručení: Nepožadují se ručitelské závazky ani zástava majetku.

Roční úrok: Úročení se udává ke konkrétní částce a době splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Žádosti o půjčku můžete podávat online cestou – na webových stránkách společnosti Dinero – finance & reality. Po vyplnění údajů odešlete formulář a zavolají vám pověření pracovníci firmy.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze můžete dostat přímo v kanceláři, kde lze také půjčku posoudit. Oznámení o schválení nebo zamítnutí bude do deseti minut. Okamžitá hotovost je k mání na pobočkách firmy sídlících ve  městech a okresech Brno – město, Brno – venkov, Kuřim, Tišnov, Boskovice, Blansko, Vyškov, Znojmo a Třebíč. Kromě hotovosti se dají peníze poslat převodem na váš bankovní účet.

Výhody nabídky půjčka do výplaty

Díky půjčce získáte rychlé peníze, očekávat můžete diskrétní jednání.  Půjčku si pořídíte bez poplatků předem a nebudou se zkoumat registry dlužníků. Nebudete dokládat potvrzení o vašich příjmech – půjčit si mohou nezaměstnaní, osoby na rodičovské dovolené, důchodci, studenti atd.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.