Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Cresco – rychlá online půjčka

Někomu se zdají být půjčky ideálním řešením, někomu naopak. Každý se prostě na půjčky dívá jinak. Pravda je, že v případě půjčení peněz se musíte také postarat o pravidelné splácení, které může trvat i několik let. Pokud musíte urgentně zaplatit dluhy, účty nebo nějakou odkladnou věc či záležitost. Pro vás je tu rychlá online půjčka poskytovaná nebankovními společnostmi. Rychle a jednoduše vám půjčí také společnost Cresco Group s.r.o.

Výše půjčky: od 10.000 Kč do 150.000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou zajímat nejen zaměstnanci, ale finance jsou nabízeny i podnikatelům (OSVČ), státní zaměstnanci a osoby pobírající důchod. U půjček v nižších částkách se nevyžaduje dokládání příjmů. Věk žadatelů je přípustný v rozmezí 18 -65 let. Je nutné, aby se jednalo o občany České republiky. K žádosti o půjčku se předkládá občanský průkaz a jeden další doklad totožnosti. OSVČ a zaměstnanci potřebují i údaje o firmě, konkrétně adresu, telefon, IČO, přesný název firmy.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, jedná se o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Čas pro splácení se stanovuje na maximálně 84 měsíců. V případě, že budete mít zájem o odklad splátek, můžete si nechat odložit až 4 měsíční splátky. Výhodou je, že pokud budete splácet včas, bude vám navrácena polovina úroků.

Poplatky: rychlá online půjčka bez poplatků předem

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Odvíjí se na základě půjčené částky a doby splácení

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku si snadno podáte na webových stránkách společnosti. online vyplňování žádosti o půjčku se stále více rozmáhá a je velice oblíbený díky své jednoduchosti a rychlosti. Budete mít k dispozici 30 dní na odstoupení od smlouvy – bez sankčních poplatků.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka se běžně vyřizuje už do 24 hodin. Během jednoho dne se rovněž vyplácejí peníze – posílají se na bankovní účet, nebo se vyzvedávají na poště.

Výhody půjčky od společnosti: Rychlá online půjčka se vyřizuje rychle a jednoduše do 24 hodin od podání žádosti. Nepotřebuje se ručitel, zástava ani udání účelu půjčky. Seznam půjček do 24 hodin je dostupný na stránkách půjčky-comodor.cz

Cresco nabízí rychlé online půjčky

geralt / PixabayAktuální informace

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Hotovostní půjčky až do domu

Hotovostní půjčky až do domu

Spoustu zajímavých alternativ na trhu, stačí jen chtít si opravdu půjčit. Když je to nutné, nebudete rozhodně dlouho čekat. Důkazem pro to je i Smart půjčka a její... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.