Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Cofidis – Úvěr na cokoliv

Cofidis

Cofidis

Potřebujete peníze na cokoliv a nejlépe okamžitě? Už jste se zabývali myšlenkami na to, že vám nezbude nic jiného, než se pustit do hledání vhodné banky nebo nebankovní společnosti, abyste si půjčili obnos, který vám momentálně chybí v rodinném rozpočtu? Plánujete si něco koupit? Půjčka není jenom zlem.

Půjčíte si, vyřešíte problémy s financemi, nebo si třeba koupíte a potom se budete zabývat splátkami v dojednaných částkách. Jestliže hledáte ověřenou společnost na nebankovní půjčky, může jít třeba o Cofidis, kde se poskytují půjčky na cokoliv.

Výše půjčky: Od 20 000 Kč – 300 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčku lze poskytnout jenom občanům České republiky s věkem nad 18 let. Žadatel bude vyzván k doložení příjmu nebo důchodu. Není povoleno mít záznamy v registrech dlužníků. Pro vyřízení půjčky budete muset doložit několik dokladů: jde o oboustrannou kopii občanského průkazu,  kopii OP spolužadatele, kopii druhého dokladu totožnosti, kterým může být cestovní pas, řidičský průkaz nebo rodný list. Dále se bude dokládat potvrzení o výši příjmu, kopie výpisu z účtu z banky – dodáte poslední měsíční výpis.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si lze na cokoliv, jedná se o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Délka splácení je možná v období od dvanácti do 24 měsíců. Splácení se uskutečňuje v  pravidelných měsíčních splátkách. Můžete dávat na půjčku mimořádné splátky – kdykoliv budete chtít. Rovněž je umožněno úvěr zcela předčasně splatit ještě před termínem splatnosti. Předčasné splacení se nijak nezpoplatňuje, jde udělat bez sankcí.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitele, lze mít na úvěru spolužadatele/spolužadatelku

Výše úroku: Výše úroků se odvíjí podle částky a doby splácení.

Možnost sjednání půjčky: Vše k půjčce se dá jednoduše zařídit online způsobem. Na webových stránkách si podáte žádost o půjčku. Posouzení je hotovo do cca deseti minut.

Rychlost poskytnutí peněz: Po provedení schválení úvěru se půjčené peníze převádějí na vás bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Cofidis půjčka na cokoliv má výhodu rychlé realizace do 10 minut. Neplatí se žádné poplatky předem za posouzení žádosti o půjčku. K dispozici je online žádost, kde si nastavíte kolik si chcete půjčit a sami uvidíte, jaké budou měsíční splátky.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.