Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

CitiBank – CitiPůjčka – půjčka pro podnikatele

Podnikáte a zároveň dobře víte, že potřebujete nějakou dobrou finanční injekci? Chcete půjčku, kde se nemusí dokládat účel a peníze lze využít libovolně podle aktuální potřeby? Citibank nabízí svým klientům speciální půjčku pro podnikatele, kterou můžete poměrně snadno a navíc rychle získat. K velkým výhodám patří, že CitiPůjčka – půjčka pro podnikatele se poskytuje bez ručitelů.

Výše půjčky: minimálně 50 000 Kč, maximálně 600 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka pro podnikatele se poskytuje podnikatelům, kteří působí v oborech právník, advokát, notář, veterinář, architekt, lékárník, účetní, nebo jde o majitele společnosti s vyjmenovanými obory. Věk žadatelů musí být minimálně 30 let a čistý příjem musí představovat částku nad 15 000 Kč. Občané ČR doloží občanský průkaz nebo cestovní pas.

Cizinci ze zemí EU (rovněž občané Islandu, Norska, Švýcarska a Lichtenštejnska) dodají občanský průkaz své země či cestovní pas své země. Dále je nutné povolení k trvalému pobytu v ČR.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je neúčelová a nezkoumá se konkrétní použití peněz.

Splatnost půjčky: od 24 do 72 měsíců

Poplatky: bez poplatků předem za vyřízení

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Úrokové sazby se dělí do několika pásem. Konkrétní úroky se odvíjí podle výše půjčky a doby splácení. Pokud chcete znát konkrétní úrok k určité částce, využijte online kalkulačku na stránkách Citibank.

RPSN: odvíjí se podle výše půjčky a doby splácení

Možnost sjednání půjčky: O půjčku můžete požádat online – stačí vyplnit svou žádost a odeslat ji kliknutím k posouzení. Vzápětí získáte stanovisko poskytovatele o schválení nebo zamítnutí. Banku můžete navštívit také osobně, nebo si lze sjednat schůzku s pracovníkem banky kdekoliv budete chtít a ve vám vyhovujícím čase.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze získáte nejpozději do tří dní na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku lze sjednat online, na osobní schůzce se zástupcem banky nebo na pobočce. Půjčku získáte bez uvádění účelu použití. Není potřeba mít ručitele. Nemusíte zakládat běžný účet u Citibank. Připravena je výhodná úroková sazba ke konkrétním vypůjčeným sumám.

Půjčka pro podnikatele

ADD / PixabayAktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.