Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Cetelem – Osobní půjčka

cetelemPřejete si nové auto, rekonstrukci bytu, domu, chalupy nebo si přejete pořídit úplně něco jiného? Osobní půjčka od Cetelem vám umožní pořízení chtěného ihned a ne po dlouhých letech šetření. Půjčku lze sjednat na cokoliv nebo na konkrétní věc. Mějte pod kontrolou finance, které využijete podle představ – nyní a ne za několik let. Splácení je stanoveno tak, abyste se snadno rozhodli, jestli to bude pro vás realizovatelné či nikoliv.

Výše půjčky: Od 20 000 Kč do 1 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: Osobní půjčku Cetelem mohou získat fyzické osoby způsobilé k právním úkonům a starší 18 let. Musíte mít bankovní účet u banky v České republice. Je potřeba mít trvalý zdroj příjmu, nebýt ve zkušební ani ve výpovědní lhůtě. K vyřízení žádosti doložíte úvěrovou smlouvu s aktuálním datem a s podpisy, vyplněný a podepsaný osobní dotazník, potvrzení o výši příjmu vašeho i od partnera ve společné domácnosti či poslední dvě výplatní pásky, kopii posledního výpisu vašeho bankovního účtu, oboustrannou kopii dokladu totožnosti (také od partnera) a rovněž od druhého dokladu totožnosti, doklady pro účelovou půjčku – objednávku, fakturu, kupní smlouvu apod.

Na co si mohu půjčit: Půjčka může být poskytnuta na cokoliv, nebo konkrétně na nové i ojeté auto, bydlení, rekonstrukci nebo na konsolidaci půjček.

Splatnost půjčky: Splatnost je mezi 6 – 120 měsíci. Splácení půjčky probíhá složenkou, bankovním převodem či inkasem z vašeho běžného účtu.

Poplatky: Vedení účtu je zdarma. Nic nebudete platit ani za předčasné splacení nebo mimořádnou splátku. Půjčka se posuzuje bez poplatků předem.

Ručení: bez ručitelů a bez zástav

Roční úrok: Od 6,9 % ročně – konkrétní úroky jsou závislé na době splácení a na půjčené částce.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si můžete sjednat online, telefonicky nebo osobně na pobočce. Při vyřizování přes internetové stránky nebo telefonicky bude postačovat zaslání podepsané smlouvy.

Rychlost poskytnutí peněz: Finance budete mít na bankovním účtě do několika dnů od obdržení podepsané smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je vyřízena velice rychle a můžete ji sjednat hned několika způsoby – online, na pobočce a telefonicky. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do několika dní.Aktuální informace

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Hotovostní půjčky až do domu

Hotovostní půjčky až do domu

Spoustu zajímavých alternativ na trhu, stačí jen chtít si opravdu půjčit. Když je to nutné, nebudete rozhodně dlouho čekat. Důkazem pro to je i Smart půjčka a její... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.