Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Cetelem – Osobní půjčka na bydlení

cetelemBydlení si zařizuje skutečná spousta lidí. Nemusí jít jenom o koupi hotového nového domku či bytu, ale jedná se i o starší stavby, které se následně musí rekonstruovat a modernizovat. Snadno si každý spočítá, že pronájem vyjde mnohem dráž, než placení vlastního bydlení. Mnohdy pomůže i menší půjčka na bydlení, aby se dalo stěhovat do vlastního. Cetelem je tu pro vás s nabídkou Osobní půjčky na bydlení.

Výše půjčky: Od 50 000 Kč do 1 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je dostupná fyzickým osobám ve věku nad osmnáct let. Žadatel musí mít zřízen bankovní účet u některé z bank na území České republiky a musí mít trvalý příjem – nelze se nacházet ve výpovědní lhůtě nebo ve zkušební době. Dokládají se údaje o finančním stavu a zaměstnání, rovněž určité osobní údaje a kontakty.

Na co si mohu půjčit: Peníze z půjčky můžete použít na koupi nemovitosti, na rekonstrukci bydlení nebo na vybavení domácnosti.

Splatnost půjčky: Doba splácení je stanovena od šesti do 120 měsíců. Půjčku lze splácet bankovním převodem, složenkou či inkasním příkazem z vašeho běžného účtu.

Poplatky: Posouzení a vyřízení žádosti probíhá zdarma.

Ručení: nevyžadují se ručitelé, ale na půjčce může figurovat spoludlužník/spoludlužnice – manžel/manželka.

Roční úrok: od 6,9 % ročně – závisí na době splácení a na vypůjčené sumě

RPSN: odvíjí se podle doby splatnosti a výše půjčky

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se poskytuje hned několika způsoby. Nejsnadnější variantou je žádost online. Dále se dá požádat o peníze telefonicky a na pobočce.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze budete mít k dispozici po vyřízení půjčky – převádějí se na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku zařídíte online, telefonicky nebo osobně na pobočce. Nevyžaduje se žádné placení předem za vyřízení půjčky. Získáte možnost si pojistit schopnost splácet. Peníze z půjčky přijdou na váš bankovní účet. Půjčka se vyřizuje ve velice brzkém termínu a výši splátky můžete znát předem díky online kalkulačce na stránkách společnosti Cetelem.Aktuální informace

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Hotovostní půjčky až do domu

Hotovostní půjčky až do domu

Spoustu zajímavých alternativ na trhu, stačí jen chtít si opravdu půjčit. Když je to nutné, nebudete rozhodně dlouho čekat. Důkazem pro to je i Smart půjčka a její... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.