Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Cetelem kreditní karta

Cetelem kreditní karta

e-gabi / Pixabay

Kdo by si nepřál mít k dispozici dostatek peněz třeba i před výplatou, kdy se dá už tradičně nejméně utrácet? Půjčení peněz může být i velice pohodlné, což dokládá stále frekventovanější využívání kreditních karet. Jednoduše se s bankou dohodnete, uzavřete smlouvu a pak můžete čerpat až do výše povoleného limitu. Kartou platíte stejně jako s jakoukoliv vydanou k běžným účtům. Jisté výhody nabízí také Cetelem kreditní karta.

Cetelem kreditní karta – informace

Výše půjčky: individuálně – na základě potvrzení o příjmu

Kdo si může půjčit: O kreditní kartu může požádat fyzická osoba starší 18 let, plně způsobilá k právním úkonům. Musí se jednat o osobu s bankovním účtem u některé z bank v ČR a s pravidelným a trvalým zdrojem příjmu. Žadatelé nesmí být ve zkušební době nebo ve výpovědní lhůtě.

K žádosti o kreditní kartu Cetelem budete potřebovat kopii posledního výpisu z vašeho bankovního účtu, oboustrannou kopii dokladu totožnosti a jednoho dalšího dokladu vaší totožnosti. Rovněž je nutné doložit potvrzení o výši příjmu.

Na co si mohu půjčit: Cetelem kreditní karta umožňuje nákupy čehokoliv. Výběry si lze dopřát z bankomatů, rovněž je možné provádět bezhotovostní nákupy v prodejnách, převody peněžních prostředků na účet v bance, zasílání šekových poukázek. Dále jsou umožněny výběry hotovosti na pobočkách Sberbank a v prodejnách. Pomocí kreditní karty Cetelem lze nakupovat na internetu nebo si dobíjet mobilní telefon.

Splatnost půjčky: Čerpání na kartě lze provádět opakovaně a trvale – uhrazené splátky se automaticky doplňují a navyšují aktuální částku k využití.

Poplatky: Vydání karty a její aktivace je zdarma. První tři výběry z bankomatu v ČR jsou zdarma.

Ručení: bez ručitelů a bez zajištění

Roční úrok: Bezúročné období trvá až 55 dní a vztahuje se na bezhotovostní nákupy. Výše úroků se počítá na základě výše půjčky a doby splatnosti.

RPSN: Odvíjí se podle půjčené částky a doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: O kreditní kartu Cetelem si můžete zažádat několika způsoby. Jednak jde o možnost vyplnit     žádost on-line, dále lze podat žádost v obchodech nebo na pobočce společnosti. Při žádosti o kartu online či na pobočce očekávejte 0 % úrok na dobu tří měsíců!

Rychlost poskytnutí peněz: ihned po vyřízení

Výhody půjčky od společnosti: Kreditní karta Cetelem se vydává a aktivuje zdarma. Zadarmo jsou také první tři výběry z bankomatu v České republice a očekávejte bezúročné období až 55 dní na vaše bezhotovostní nákupy. K dalším výhodám patří navrácení až 150 Kč měsíčně za vaše nákupy – jde o odměnu. Můžete získat doplňkovou Virtuální kartu, abyste mohli bezpečně platit na internetu. Také se můžete těšit na různé slevy a výhody obchodních partnerů Cetelem a na nepřetržitý přístup k úvěrovému účtu.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.