Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Cetelem – Combi půjčka

cetelemMěli jste opakující se finanční problémy, které jste vyřešily hned několika půjčkami? Půjčky vás zatěžují, protože se staly splátky dost vysokými a nelze takhle vydržet ještě několik let? Potřebujete vyřešit nějaké nové finanční problémy a zároveň byste se chtěli vypořádat s momentálními půjčkovými závazky? Cetelem Combi půjčka vás pomůže sloučit dosavadní půjčky a ještě můžete získat nějaké extra peníze na cokoliv zrovna potřebujete.

Výše půjčky: Sjednocení vašich momentálních úvěrů je možné do 500 000 Kč. Rovněž můžete získat i nové prostředky a celková výše půjčky může činit až 1 000 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku si může zažádat jenom plnoletá fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky. Doložíte potvrzení o výši příjmu či dvě poslední výplatní pásky. dále kopii posledních dvou výpisů z bankovního účtu, kopii občanského průkazu a dalšího dokladu totožnosti. Zároveň je nutné mít doklad o řádném uhrazení posledních tří měsíčních splátek úvěrů, které jsou určené pro konsolidaci.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je určena ke sloučení stávajících půjček, lze získat i další peníze, které využijete na cokoliv.

Splatnost půjčky: Doba splácení je volitelná – od šesti do 120 měsíců.

Poplatky: bez poplatků předem za posouzení žádosti

Ručení: bez ručitelských závazků

Roční úrok: závisí na splatnosti a výši půjčené částky

RPSN: závisí na splatnosti a výši půjčené částky

Možnost sjednání půjčky: O Combi půjčku Cetelem lze požádat telefonem, na pobočce a online způsobem – vyplníte online formulář.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze získáte ihned po vyřízení, stávající půjčky budou vyplaceny.

Výhody půjčky od společnosti: Díky konsolidaci půjček můžete sjednotit stávající půjčky do jedné a navíc lze získat nemalé finanční prostředky pro momentální použití. Měsíčně můžete ušetřit! Délka splácení je volitelné a možná až do 120 měsíců. Konsolidaci zajistíte online, telefonicky nebo na pobočce.Aktuální informace

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Hotovostní půjčky až do domu

Hotovostní půjčky až do domu

Spoustu zajímavých alternativ na trhu, stačí jen chtít si opravdu půjčit. Když je to nutné, nebudete rozhodně dlouho čekat. Důkazem pro to je i Smart půjčka a její... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.