Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

CCS Finance – Půjčka se zástavou nemovitosti

Půjčka se zástavou nemovitostí

Hans / Pixabay

Nosíte v hlavě ideální plán na vydělání peněz? Chcete investovat miliónové částky, ale chybí vám kapitál? Zrovna se vám zachtělo se pustit do podnikání, koupit nemovitost, realizovat zajímavý obchod nebo cokoliv jiného? Půjčit si vyšší sumy není umožněno každému, protože to chce nějakou záruku návratu v budoucnosti. Půjčka se zástavou nemovitosti do 5 mil. Kč od CCS Finance umožňuje mít několik miliónů s dlouhodobou splatností.

Výše půjčky: Od 200 000 Kč do 5 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku si mohou požádat osoby mající nemovitost, kterou mohou nechat zastavit jako záruku v případě neplacení půjčky. K žádosti o půjčku budete dokládat kopii občanského průkazu žadatele a také manžela/ky. Dodáte rovněž originál katastrální mapy, který není starší než tři měsíce.

Dále je nutná kopie občanského průkazu majitele nemovitosti, jestliže je jiný než žadatel, aktuální LV v originále, rozměry nemovitosti po obvodu a m2, potvrzení o příjmu, nabývací tituly v ověřené kopii dle originálu, aktuální výše dlužné částky (jestliže je  na nemovitosti zástava) a fotografie nemovitosti. Nemovitost musí mít po kolaudaci.

Na co si mohu půjčit: Půjčit se dá na cokoliv, není třeba uvádět účel.

Splatnost půjčky: Půjčka se zástavou nemovitosti má splatnost od 2 do třiceti let.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Půjčka je k dispozici bez ručitelů, ale vyžaduje se zástava nemovitosti.

Roční úrok: 8 % – 13 %

RPSN: Odvíjí se na základě výše půjčky + dané doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Žádost lze podat online cestou. Vyřizování probíhá při osobním jednání.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyřízení půjčky zabere cca 1 měsíc. Peníze obdržíte převodem na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Peníze i ve vyšších sumách přijdou převodem na váš účet. Nedokládáte váš příjem, ale požaduje se předložení pracovní smlouvy. V případě, že se postaráte o doložení příjmu, získáte výhodnější úročení a splátky rovněž zvýhodněné sazbou 2 %. Potvrzení o příjmu se dokládá jako originál, na formuláři jakékoli banky.

Ostatní doložitelné příjmy se přičítají k vašemu oficiálnímu příjmu. Nenahlíží se do registru dlužníků Solus. Na nemovitosti je povoleno mít zástavu nebo exekuci, ale po poskytnutí úvěru dojde k jejich vyplacení a vy získáte zbývající část peněz.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.