Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

CCS Finance – půjčka pro studenty a ženy na MD

CCS Finance - půjčka pro studenty, ženy na MD a důchodce

annazuc / Pixabay

Máte malý příjem nebo dokonce žádný? Předpokládáte, že se vaše finanční situace změní brzy k lepšímu, ale momentálně by se vám hodila půjčka? Víte, že v bance se svou žádostí nepochodíte, protože máte malý příjem nebo žádný? V těchto případech se můžete obrátit na nebankovní společnosti, které se zabývají půjčováním peněz pro osoby s nízkými příjmy.

Půjčka pro studenty, ženy na MD a důchodce je poskytována také společností CCS Finance.


Podívejte se na půjčky pro studenty očima psycholožky


Výše půjčky: od 1000 Kč do 15000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčku si mohou zrealizovat plnoletí studenti, ženy na mateřské dovolené a důchodci. Studenti potřebují k podání žádosti o půjčku kopii indexu, jiné doklady o doložitelných příjmech – o brigádě apod. Dále kopii OP a dalšího dokladu totožnosti a výpis z účtu, kam se budou převádět peníze. Rovněž doloží doklad o adrese. Ženy na mateřské dovolené potřebují kopii o příjmu z OSSZ a jiné doložitelné příjmy. Dále kopii OP a jednoho dalšího dokladu totožnosti, 2 kompletní výpisy z účtu, kam se převedou peníze a doklad o adrese.

Starobní a invalidní důchodci dokládají příjmy v kopii – výměr důchodu, poslední ústřižek z modré složenky, potvrzení z OSSZ, potvrzení o rentě. Dokládají se rovněž další případné příjmy. Dále je potřeba kopie OP a jednoho dalšího dokladu totožnosti, dva výpisy z účtu a doklad o adrese – SIPO, vyúčtování plynu, elektřiny, faktura za telefon apod.

Na co si mohu půjčit: U půjčky není třeba dokládat účel použití – využije se na cokoliv.

Splatnost půjčky: neuvedeno

Poplatky: Platí se určený poplatek za zprostředkování půjčky.

Ručení: Nevyžaduje se ručitelství.

Roční úrok: Platí se stanovené poplatky za zprostředkování.

RPSN: není uvedeno

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se sjednává online způsobem.

Rychlost poskytnutí peněz: Po uzavření smlouvy  se  peníze převádějí na účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku využijete na cokoliv. Půjčka je dostupná osobám s nižšími příjmy – studentům, důchodcům a ženám na mateřské dovolené. Peníze obdržíte na váš bankovní účet.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.