Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

CCS Finance – hypotéky bez dokládání příjmu

CCS Finance - Hypotéka bez příjmů

AlexanderStein / Pixabay

Spoříte už velice dlouho a nemůžete se dostat na požadovanou sumu k vysněnému cíli? Někdy dá skutečně práci našetřit požadovanou sumu včas. Spoření nemusí být zrovna ideální, když očekáváte díky penězům pořízení vlastního bydlení v podobě domku, bytu nebo rekonstrukce již zakoupené nemovitosti. Proč nebydlet nyní? Stačí si zařídit půjčku. CCS Finance obstará výhodné hypotéky bez dokládání příjmu. Půjčky se hodí i pro momentálně nezaměstnané, ale s nemovitostí k dispozici na zástavu.

Výše půjčky: maximálně do 80 % hodnoty nemovitosti

Kdo si může půjčit: Hypotéky bez dokládání příjmu si mohou vzít fyzické i právnické osoby. Při podání žádosti se nezkoumají databáze Solus. Pro vyřízení je nutné doložit kopii občanského průkazu a druhého dokladu totožnosti, kopii katastrální mapy, výpis z katastru nemovitostí, který není starší než třicet dní, kopii listu vlastnictví (nabývací titul) a také dodáte odhad, který není starší než 3 měsíce, když je k dispozici. Musíte obstarat i aktuální fotky nemovitosti, zahrnující všechny místnosti. Fotky dodáte na CD – jestli nebudete mít odhad.

Vyzkoušeli jste již americké hypotéky? Navštivte tyto stránky a srovnejte si výhodné nabídky hypoték ještě dnes

Na co si mohu půjčit: Hypotéka bez příjmu je poskytována na koupi nemovitostí.

Splatnost půjčky: Splatnost se sjedná individuálně. Splatnost se bude odvíjet na vypůjčené částce peněz a schopnosti splácet.

Poplatky: Účtuje se poplatek za zprostředkování hypotéky bez příjmu.

Ručení: U půjčky není nutný ručitel, jelikož zajištění se řeší provedením zástavy na nemovitost.

Roční úrok: Závisí na půjčené sumě a době splácení.

RPSN: Odvíjí se podle půjčené sumy a doby splácení.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku je podávána online způsobem – na webových stránkách společnosti. Více informací naleznete na facebookových stránkách magazínu Nebankovní půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze budete mít hned po uzavření smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Hypotéka bez příjmů se bude hodit jedincům, kteří nechtějí nebo nemohou dokládat své průměrné příjmy. Podmínkou k poskytnutí je zastavení nemovitosti. Hypotéka se vyřizuje snadno a získáte až 80 % hodnoty nemovitosti.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.