Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Americká hypotéka na pokrytí různých potřeb

Americká hypotéka představuje úvěr umožňující obdržet peníze i na neúčelové financování potřeb klientů. Ručení vždy probíhá formou zástavního práva na nemovitost.

Václav K., Náchod: Vzal jsem si americkou hypotéku od Fio a byl mile překvapen svižným vyřízením. Koupil jsem si garáž, ale mohl peníze využít na cokoliv i na věci netýkající se bydlení či nemovitého majetku.

Americká hypotéka od Fio banky

Americká hypotéka od Fio banky je určena fyzickým osobám a fyzickým osobám – podnikatelům s věkem nad 18 let. Musí se jednat o občany ČR nebo občany EU, kteří mají přechodné nebo trvalé bydliště v ČR po dobu minimálně jeden rok. Americká hypotéka může být neúčelová, ale jde využít i účelovou například na financování nebytových prostorů souvisejících s bydlením, investice do bydlení nebo refinancování vlastních zdrojů.

Využití americké hypotéky

Americká hypotéka od Fio banky nabízí zdarma poskytnutí úvěru, vedení běžného i úvěrového účtu, čerpání úvěru a také rezervaci prostředků. Očekávat můžete slevu na úvěr ve výši nad dva milióny Kč a slevu 0,3 % pokud se jedná o refinancování hypotéky. Úrokové zvýhodnění je nabízeno u některých účelů americké hypotéky – na koupi nebytových prostor souvisejících s bydlením a refinancování vlastních zdrojů. Ve spojení se službou Hypospořicí konto se mohou pomocí volných finančních prostředkům snížit úroky, jde o tzv. offsetovou hypotéku. U fyzických osob se jedná o úvěry nad 1,88 mil. Kč. ručení je možné některými nebytovými nemovitostmi.

Parametry americké hypotéky

Výše úvěru se poskytuje maximálně 75 % hodnoty nemovitosti – podle druhu zajištění. Americkou hypotéku si můžete uzavřít na některé z poboček. Minimální výše úvěru je 300000 Kč a maximální sedm miliónů. Splatnost půjčky je možná v rozmezí pěti až dvaceti let.

Americká hypotéka

irenne56 / PixabayAktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.