Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

Aerofin – Férová půjčka

Nikomu není ani trochu příjemné škemrat druhé osoby o peníze, ale někdy prostě nastanou situace, kdy nic jiného nezbývá. Možná se vám to stává celkem často a díky tomu přicházíte o přátele a kamarády. Jestliže potřebujete obyčejně půjčovat vždy před výplatou, je snadné si najít spojence – odborníka na půjčky. Může se jím stát nějaká nebankovní společnost, kde se soustředí na rychlé poskytování peněz v nižších částkách – jednou z půjček je také Aerofin. Hledáte zaměstnánív Brně? Využijte nabídku volných pracovních míst v Brně a okolí.

Výše půjčky: 4999 Kč bez potvrzení o vašich příjmech

Kdo si může půjčit: Férová půjčka se hodí pro ženy na mateřské dovolené, invalidy, důchodce, studenty nebo nezaměstnané. Půjčku získáte bez potvrzení o příjmu.

Na co si mohu půjčit: Půjčkou pokryjete libovolné služby a koupě – účel se neuvádí.

Splatnost půjčky: Splácení půjčky je možné na šest měsíců. Konkrétně se jednotlivé splátky rozloží do šesti předem daných měsíčních splátek. Máte také volbu vše splatit předčasně.

Důležité je, aby vše bylo zaplaceno již v poslední den půjčky a ne později. Nezapomínejte uvádět číslo vaší půjčky jako variabilní symbol. Prodloužení jednotlivých splátek je možné o max. 30 dní písemnou formou.

Poplatky: Žádné poplatky se za posouzení žádosti neplatí, jenom je zpoplatněno prodloužení splátky – 500 Kč.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Odvíjí se podle částky a doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku lze požádat na webovkách společnosti Aerofin , kde vyplníte žádost. Potom dojde ke kontaktování operátory a dojednání podrobností ohledně půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz: Po schválení půjčky se peníze odesílají na účet do 15 minut.

Výhody půjčky od společnosti: Nebankovní férová půjčka je rychle vyřízena, převod peněz je po schválení také velice svižný. Smlouva vám jasně ukáže úroky a případné sankční poplatky. Půjčku si lze vzít opakovaně. Nekontrolují se registry dlužníků a nevyžadují se ručitelé.

Férová půjčka

Alexis / PixabayAktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.