Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

ACEMA Credit – Rychlá půjčka

acema creditRozhodli jste se zabrousit na pole půjček a vybrat si nějakou vhodnou přesně pro vaše potřeby? V současné době existuje mnoho nebankovních společností poskytujících půjčky pro každého. Najde tam řešení i řada lidí, která byla odmítnuta bankami. Velkou předností půjčky od nebankovní společnosti je velice rychlé vyřízení i u vyšších částek.  Zkušenosti s poskytováním půjček má i ACEMA Credit.

Výše půjčky: od 100 000 Kč až 5 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: Kdokoliv plnoletý, který může zajistit půjčku nemovitostí v osobním vlastnictví.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je neúčelová – finanční prostředky z půjčky lze využít podle libosti na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splatnost půjček byla stanovena na maximálně 20 let. Splácení kryjí pravidelné měsíční splátky, který musí každý klient posílat převodem z účtu své banky dle  trvalého příkazu k úhradě, který je vyžadován k poskytnutí půjčky. Předčasné splacení úvěru lze provádět dle libosti během trvání půjčky – úroková sazba za zbývající období se nevyžaduje, za smluvní poplatek.

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: Nejsou žádáni žádní ručitelé, ručí se nemovitostí. Využít můžete kancelář, pozemek, byt, rodinný dům, chatu či jiný rekreační objekt, obchodní prostor apod.

Roční úrok: Závisí na částce, kterou si hodláte půjčit a na období určené pro splácení.

Možnost sjednání půjčky: Žádost je nejlepší podávat pomocí online formuláře. Stačí ho vyplnit a můžete čekat na předschválení – trvá to jenom několik minut. K žádosti také doložíte výpis z katastru nemovitostí, který není starší než tři měsíce. Obstaráte též nabývací titul či jiné doklady dokazující o vlastnictví nemovitosti. Musíte mít platný občanský průkaz a jeden další doklad totožnosti, je nutný i občanský průkaz manžela/manželky, pokud figuruje na půjčce a jejich druhý doklad totožnosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Po vyřízení půjčky máte peníze jisté a ihned se posílají na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka vás překvapí rychlým vyřízením, bez skrytých poplatků. Poradce s vámi projde bod po bodu celou smlouvu a vysvětlí vše nejasné. Nevyžaduje se potvrzení příjmu a nezkoumají se registry dlužníků. Úvěr se zajišťuje nemovitostí, bez potřeby ručitelských závazků.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.