Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

ACEMA Credit – Půjčka na rekonstrukci

acema creditStačí se porozhlédnout po vašem domě a je vám jasné, že bez pořádné rekonstrukce a modernizace to nepůjde? V současné době se dá udělat i z velmi starého domu pěkné moderní sídlo, ale je tu jeden háček – potřebujete dostatek financí. Můžete mít něco naspořeno, ale přesto si uvědomíte, že to na realizaci všech plánů zdaleka nestačí. Jestliže se vám nechce další roky střádat, zkuste si vzít půjčku a místo spoření ji budete splácet. Výhodou je, že už budete dávno bydlet ve svém vysněném domku, bytě nebo chalupě. Půjčku vám rádi poskytnou i u ACEMA Credit.

Výše půjčky: Od 100000 Kč do 5 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčky jsou poskytovány občanům ČR, kteří jsou vlastníky nemovitosti, která bude použita k zastavení.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si lze na rekonstrukci, ale i na výstavbu a koupi nemovitosti. Lze si zrekonstruovat například jen jedninou místnost apod.

Splatnost půjčky: Splácení je možné až po dobu dvaceti let. Během doby splácení můžete na půjčku dávat  mimořádné splátky – doba splatnosti se tím zkrátí, nebo se dají snížit zbývající měsíční platby.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Ručení se zajišťuje zástavou nemovitosti. Ocenění nemovitostí od profesionálů je ve vybraných lokalitách zdarma.

Roční úrok: již od 7,99% p.a.

Možnost sjednání půjčky: Vyplňuje se jednoduchá online žádost, odešle se kliknutím a posléze trvá jen několik minut, než dojde k vyjádření o předschválení či zamítnutí, nebo doplnění dalších údajů.

Rychlost poskytnutí peněz: Hotovostní finanční zálohy získáte okamžitě po podpisu smlouvy. Kalkulace a poradenství je zdarma.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčené peníze využijete na rekonstrukci, koupi a výstavbu nemovitostí. Půjčku si lze vzít až do několika miliónů až na 20 let. K žádosti o půjčku se nemusí dokládat potvrzení o příjmu, předběžné schválení bude učiněno už do několika minut od přijetí žádosti.Aktuální informace

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Hotovostní půjčky až do domu

Hotovostní půjčky až do domu

Spoustu zajímavých alternativ na trhu, stačí jen chtít si opravdu půjčit. Když je to nutné, nebudete rozhodně dlouho čekat. Důkazem pro to je i Smart půjčka a její... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.