Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

ACEMA Credit – Podnikatelská půjčka

acema creditPodnikáte nebo si přejete podnikat? Chcete rozšířit své podnikatelské záměry, ale bohužel vám na uskutečnění chybí dostatek volných finančních prostředků? Podnikatelé většinou potřebují vyšší sumy, proto existují speciální půjčky. Jednu z nich máte možnost získat také u společnosti ACEMA Credit. Individuální posouzení podnikatelského záměru vám pomůže získat potřebné částky na start nebo rozjetí úspěšného podnikání.

Výše půjčky: Od 300 000 Kč do 30 000 000 Kč.

Kdo si může půjčit: Půjčka je určena pro začínající i zavedené podnikatele. U nebankovního úvěru se nemusí dokládat daňové přiznání.

Na co si mohu půjčit: U úvěrů se nedokládá účelovost. Hodí se na kapitál do startu podnikání, na rozvoj podnikání, konsolidaci úvěrů apod. vyplaceny mohou být díky úvěru závazky na finančním úřadě, ve zdravotní pojišťovně, na Správě sociálního zabezpečení. Vyplatí se zástavy, exekuce.

Splatnost půjčky: Splatnost je stanovena od jednoho roku na 10 let. Můžete na úvěr vkládat mimořádné splátky – následující pravidelné měsíční splátky mohou být pak sníženy.

Poplatky: Žádné poplatky předem.

Ručení: Ručení je zajištěno nelistovitostí.

Roční úrok a RPSN: Proměnlivé vzhledem k částce a době splatnosti – lze se snadno dozvědět na online kalkulačce, kterou najdete na webových stránkách společnosti ACEMA Credit.

Možnost sjednání půjčky: Sjednání může probíhat online cestou – formulář najdete na stránkách společnosti. Při doložení některých extra dokumentů vám budou nabídnuty zvýhodněné podmínky úvěru.

Rychlost poskytnutí peněz:  K předběžnému schválení dochází cca do několika minut. K podpisu úvěrové smlouvy dojde do 14 dnů. Finanční zálohy v hotovosti můžete získat okamžitě po podpisu úvěru.

Výhody půjčky od společnosti: Podnikatelská půjčka je určena i začínajícím podnikatelům. Neprokazují se záznamy v bankovních a ostatních registrech. Půjčka i o vyšších částkách je vyřízena do dvou týdnů. Ručí se nemovitostí a splatnost je povolena až do deseti let od poskytnutí. Můžete ukládat mimořádné splátky.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.