Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

ACEMA Credit – Konsolidace půjček

acema creditV případě, že už máte hodně půjček a úvěrů včetně kreditních karet a hypoték, může se vám stát, že přestanete mít dostatečný příjem na pokrytí dosavadní výše všech splátek. Díky sloučení půjček se měsíční výdaje mohou i výrazně snížit, hlavně v okamžiku, kdy máte aspoň větší část z půjček a úvěrů splacenou.konsolidace půjček nabízí také společnost Acema Credit.

Výše půjčky: Od 100.000 Kč až do 5 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: Nejsou potřeba doklady o příjmu, takže si mohou půjčit i osoby, které nemají zaměstnání, jsou na mateřské, v důchodu apod. Podmínkou je být vlastníkem nemovitosti, která se bude zastavovat.

Na co si mohu půjčit: Půjčka slouží k sjednocení již poskytnutých úvěrů, půjček, kreditních karet či hypoték u různých bank a nebankovních společností. Součty momentálních zůstatků musí činit minimálně 100000 Kč.

Splatnost půjčky: až 20 let

Poplatky: Žádné poplatky předem ani skryté poplatky.

Ručení: Bez ručitelů – ručení je zajištěno nemovitostí.

Roční úrok: od 7,99 % p.a.

Možnost sjednání půjčky: O konsolidaci půjček si můžete zažádat online, kde vyplníte stručnou žádost. Předschválení proběhne už do několika minut.

Rychlost poskytnutí peněz: Stávající půjčky a úvěry jsou díky konsolidaci uhrazeny rychle – takřka ihned po podepsání smlouvy a dohodnutí podmínek.

Výhody půjčky od společnosti: Konsolidace půjček je vyřízena v krátkém čase a vás čeká méně plateb – splátku si snadno uhlídáte. Neprověřují se registry dlužníků a ani vaše měsíční příjmy. Výhodné úročení a možnost dlouhodobé splatnosti. Profesionální kalkulaci a poradenství máte k dispozici zdarma.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.