Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

AB půjčky – Půjčka Nej

AB půjčky

geralt / Pixabay

V době, kdy si půjčujete různé částky od různých bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček si možná říkáte, jak vám vše klape a zvládnete splácení. Jenže za rok může být situace úplně jiná, najednou nemáte přehled, kde co platit a kde ještě dlužíte navíc o sankční poplatky díky nevčasnému poslání splátky. Pokud se dostanete do situace, kdy přestanete zvládat svoje dosavadní dluhy, mohou vám pomoct speciální AB půjčky, která všechny předešlé vyrovnají a vy začnete nanovo – bez dluhů, hrozících exekucí (Víte, jak zabránit exekuci?) a s jednou splátkou, která je mnohdy mnohem nižší než součet stávajících

Výše půjčky: do 40 % hodnoty zastavované nemovitosti

Kdo si může půjčit: Půjčky jsou dostupné pro každého, kdo se potýká s problémy se splácením půjček a úvěrů. Týká se i jedinců, na které byla nařízena exekuce nebo jde majetek do dražby apod. Podmínkou k získání půjčky je vlastnit nemovitost.

Na co si mohu půjčit: Jde o speciální půjčku na vypořádání a vyplacení exekucí a dražeb, může jít rovněž o konsolidaci půjček nebo plateb.

Splatnost půjčky: jeden rok

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Půjčka se poskytuje bez ručitelů, ale je potřeba ručení nemovitostí. Nemovitost ale  zůstává ve vašem vlastnictví – bere se za záruku na čas nesplácení, zůstanete majitelem.

Roční úrok: 3 – 6 %

RPSN: od 36 %

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si lze sjednávat online, telefonicky nebo osobně. Při osobním jednání postačí sjednat jednu schůzku.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyplacení exekucí se uskuteční do cca pěti dnů!

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se sjednává bez poplatků předem, exekuce jsou vyplaceny velice brzy – už do pěti dnů. Vaše nemovitosti se zbaví exekucí a dražeb. Pomocí půjčky obdržíte návrh na řešení vypořádání se s vašimi věřiteli. Jakmile vám bude poskytnuta půjčka a nemovitosti se dostanou z exekuce, dojde k přeúvěrování na americkou hypotéku.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat Požádat o půjčku je sice jednodušší, než... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.