Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

AB půjčky – Půjčka Klasik

Je velice snadné po něčem zatoužit. A je jenom na vás, kdy si vaše touhy a sny splníte. Pokud se jedná o zážitky, věci nebo služby, které se musí zaplatit, možná jim budete blíž díky půjčce, kterou si vezmete třeba již dnes. V současné době není problém si obstarat půjčení peněz do několika hodin.

Půjčky jsou k dispozici od bank nebo nebankovních společností, jednou z nich jsou i AB půjčky, kde nabízí například Půjčku Klasik.

Výše půjčky: Minimum 50 000 Kč, maximu 250 000 Kč

Kdo si může půjčit: U půjčky se nedokládají příjmy. Nevyžadují se ani ručitelé. Půjčení peněz je však podmíněno ručení nemovitostí. Výše možné půjčky závisí na ceně nemovitosti. Půjčit si mohou rovněž osoby, které mají záznam v registrech dlužníků – nenahlíží se do nich a nekontrolují se.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si lze na cokoliv – půjčka se poskytuje jako neúčelová. Sjednat si ale můžete také účelovou půjčku, u které budete mít nárok na zvýhodněný úrok.

Splatnost půjčky: Od 2 do 10 let

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: Nejsou požadováni žádní ručitelé, ale musíte zajistit ručení nemovitostí. Ručení se bere za záruku, nejde o tzv. zpětný leasing – nemovitost stále zůstane vaším vlastnictvím.

Roční úrok: 1,3 – 1,8 %

RPSN: od 36 %

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si lze žádat na webových stránkách společnosti ALTO BELLO INVEST s.r.o., kde budete mít k dispozici formulář pro vyplnění požadovaných údajů. O půjčku si také zažádáte telefonicky či na základě osobní schůzky.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyřízení půjčky většinou nezabere víc jak 5 pracovních dní. Následně se peníze posílají na váš bankovní účet převodem, ale je možné je získat i hotově.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je poskytována bez dokládání příjmů a bez poplatků předem za vyřízení. Nenahlíží se do registrů dlužníků a lze absolvovat konzultace s úvěrovým specialistou. První splátka se dá odložit. Nemusíte se bát žádných skrytých poplatků.

Proto, abyste mohli půjčku splatit, potřevujete stavilní zaměstnání. Využijte nabídky úřadů práce v jihomoravském kraji a najděte si trvalé zaměstnání.Aktuální informace

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Hotovostní půjčky až do domu

Hotovostní půjčky až do domu

Spoustu zajímavých alternativ na trhu, stačí jen chtít si opravdu půjčit. Když je to nutné, nebudete rozhodně dlouho čekat. Důkazem pro to je i Smart půjčka a její... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.