Výhodné půjčky

Potřebujete rychle půjčit? Nabízíme vám výhodné krátkodobé nebankovní půjčky, které pomohou vyřešit vaše finanční problémy. Peníze jsou dostupné i bez registru a ručitelů.

Hledáte kompletní porovnání půjček na českém bankovním trhu? Chcete mít aktuální přehled o nových nabídkách půjček? Neváhejte a kontaktujte nás na finančním fóru pro získání bližších informací.

Přečtěte si o tom, jaké jsou nejčastější důvody pro zamítnutí žádosti o půjčku? vyvarujte se chybám, které žadatelé nejčastěji dělají.

Mnohdy vám stačí menší půjčky do 20000 Kč k vyřešení vaši špatné finanční situace. Nepodceňujte ale možné dopady, které mohou nastat při pozdním splácení vašich závazků. Nedostaňte se do situace, kdy si budete půjčovat jen pro to, abyste mohli splatit předchozí půjčku.

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky


Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte každého poskytovatele. Pokud se necháte zlákat a strhnout jen šikovně nastavenou reklamou, tvrdě narazíte a kvůli půjčce několika tisíc korun skončíte u exekutora. Férového poskytovatele poznáte podle 3 základních znaků, všechny si snadno zjistíte online.

Licence od ČNB

Český trh nebankovních půjček zaplavily kvůli benevolentnímu zákonu podvodné firmy. Jejich reklama byla vyzývavá, lákala na snadnou půjčku, ale realita byla hodně drsná. Mnoho lidí se nechalo zlákat a poté se dostali do vážných problémů kvůli vysokým poplatkům. Mnoho z nich skončilo i u exekutora. Vláda se rozhodla zasáhnout a vytvořila novelu zákona o spotřebitelském úvěru (více zde), která v ČR platí od prosince 2016.

Skrze ni má dojít k výraznému omezení poskytovatelů nebankovních půjček. Nově totiž musí prokázat kapitál ve výši 20 000 000 Kč a získat licenci od ČNB. Jestli firma licenci má, zjistíte na webu ČNB. K dispozici jsou Seznamy regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu, poskytovatele vyhledáte podle IČ, jména firmy aj.

Dobrovolné členství

Od března 2014 funguje v ČR také Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ). Jedná se o dobrovolné sdružení firem, které poskytují krátkodobé půjčky. Mají společný cíl, a sice docílit toho, aby nebankovní půjčka fungovala pro klienty opravdu jako pomoc. Asociace má svůj vlastní kodex, který je závazný pro všechny členy. Nově si firmy vytvořily registr údajů o platební morálce klientů. Slouží jako pomoc pro klienty, díky sdílenému registru se snižuje riziko, že by spadli do dluhové pasti.

Na zkoušku zdarma

K zákládajícím společnostem patří Via SMS s.r.o., která působí také ve Švédsku, Španělsku, Polsku nebo Litvě. Její půjčka do výplaty je také důkazem serióznosti. Každý si totiž může půjčit až 8000 Kč na 30 dní zdarma, takže si principy nebankovního půjčování si vyzkouší bez dalších výdajů.Aktuální informace

Chcete požádat o půjčku? Víme, o jakou půjčku požádat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Požádat o půjčku je sice jednodušší, než jak tomu bylo v minulosti, ovšem vždy záleží na tom, jak... 
[Celý článek]

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky

3 charakteristiky seriózního poskytovatele nebankovní půjčky Když si rychle potřebujete půjčit, nesmíte mít klapky na očích. Nedůvěřujte, ale bedlivě prověřujte... 
[Celý článek]

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Jak si vybrat nebankovní půjčku?

Nevyznáte se v aktuální nabídce půjček a tak potřebujete poradit, jaká pro vás bude tou pravou a se kterou rozhodně nešlápnete vedle? Pokud ano, podívejte se na naše... 
[Celý článek]

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Získat půjčku je dnes jednoduché, pozor ale na podmínky

Nejenom žádost o půjčku, ale i její vyřízení a samozřejmě také poskytnutí není v současné době skutečně nic složitého. Na co byste jako žadatelé rozhodně... 
[Celý článek]

Finanční partneři

Máte přehled o rodinných financích? Víte kolik utratíte za energie a bydlení? Nechte si inspirovat skutečnými příběhy rodin, které vám poradí, jakým způsobem udržet vyrovnaný rodinný rozpočet.


Chybí vám několik stovek do výplaty? Slyšeli jste někdy o SMS půjčkách? Zažádejte si o půjčku online a mějte potřebné finance na účtu do několika hodin.